Otomobilkolik
KAMPANYA Mercedes

Yeni bir Mercedes almak şimdi çok avantajlı

Mercedes-Benz Türk, Ekim ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında %0 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

Kampanya kapsamında kurumsal müşterilere 60 aya varan vade seçenekleri sunulurken, müşteriler araç bedelinin yarısını şimdi ödeyip, 200.000 TL’ye kadar tutarını 1 yıl sonra faizsiz ve vade farksız ödeme imkânı bulabiliyorlar.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ekim ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, CLA, GLA, C-Serisi, SLC ve E-Serisi otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

• Mercedes-Benz E-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet ve Estate otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %0,99 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor. Kampanya kapsamında kurumsal müşterilere 60 ay vade seçeneğini tercih ettiği takdirde 4.891 TL aylık ödeme fırsatından yararlanılabiliyor. Bunun yanı sıra yalnızca kurumsal müşterilere özel araç bedelinin yarısını şimdi ödeyip 200.000 TL’sini faizsiz ve vade farksız 1 sene sonra ödeme fırsatı sunuluyor.

• Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet ve Estate otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 180.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %1,99 faiz oranından yararlanılabiliyor. Kampanya kapsamında kurumsal müşterilere, 60 ay vade seçeneği ile ayda 5.425 TL aylık ödeme fırsatları sunuluyor. Bunun yanı sıra kurumsal başvurularda, araç bedelinin yarısını şimdi ödeyip, kalan tutarın 180.000 TL’sini 1 yıl sonra %1,99 faizle ödeme imkânı sunuyor.

• Ekim ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 140.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %2,49 faiz oranı fırsatı sunuluyor.

Diğer Yazılar

BMW 2020 fırsatları ve avantajlı faiz oranlarıyla satılıyor

Ahmet Armağan

Fiat’tan Bayramdan Önce 5 Bin TL Peşinatla Ticari Araç İmkanı

Ahmet Armağan

Mercedes Otomobillerde Mart Ayına Özel Fırsatlar