BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
OTOMOBİL TEKNOLOJİ Volvo

Spotify, Tüm Volvo Modellerinde Yer Alacak

İsveçli otomobil üreticisi, otomobillerinde doğal ve samimi bir kullanıcı arayüzü sunmak için popüler müzik servisi Spotify ile birlikte çalıştı. Entegrasyon, Spotify’ın en beğenilen özelliklerinin yeni Volvo XC90, S90 ve V90’da yer alan geniş tablet biçimindeki dokunmatik ekranlarda kullanılmasını sağlıyor. Yolda müzik dinlemek için akıllı telefonlara duyulan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

Volvo’ya Özel Uygulama

Volvo Cars Satış ve Servisten Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Björn Annwall, “Spotify uygulamasını kullanan herkes onun ne kadar harika olduğunu biliyor – favori müziklerinize istediğiniz her zaman ulaşabiliyorsunuz. Benzersiz ve özel yapım Spotify’ımız ile gurur duyuyoruz” diyor. Spotify’ı kullanmak için Premium abone olmak gerekecek. Servisi yeni kullananlar için 30 günlük deneme süresi olacak. Uygulama, Spotify’ın mevcut olduğu tüm ülkelerde Volvo sahipleri tarafından kullanılabilecek.

Björn Annwall, “Daha önce olduğu gibi akıllı telefonunuzdaki Spotify uygulamasından müzik dinleyebilirsiniz. İsterseniz tüm favori listelerinizin, sanatçı ve albümlerinizin yer aldığı araç-içi uygulamayı kullanabilirsiniz. Spotify’in sunduğu yüksek kalite müzik yayını sayesinde Yeni Volvo XC90, S90 ve V90’larımızda yer alan Bowers & Wilkins ses sisteminden müzik dinlemek daha önce olmadığı kadar keyifli olacak” diye ekliyor.

Spotify şu anda Volvo otomobillerde Bluetooth ya da Apple CarPlay üzerinden kullanılabiliyor. Ancak yeni Volvo XC90, S90 ve S90’larda yer alan Volvo Cars’ın Sensus ara yüzü üzerindeki kendi uygulaması daha gelişmiş bir deneyim ve diğer uygulamalarda bulunmayan bir arama işlevselliği sunuyor.

Volvo’nun entegre Spotify uygulaması içerisinde, yolcuların telefonlarıyla otomobile bağlanmadan ve pillerini tüketmeden araç-içi uygulamasını uzaktan kontrol edebilmelerini sağlayan, çok beğenilen Spotify Connect özelliği de yer alıyor.

Diğer Yazılar

Volvo güvenilirliği kanıtlamak için otomobilleri 30 metreden aşağıya bırakıyor

admin

Alfa Romeo efsanesi Giulia GTAm ile geri döndü

admin

Toyota Fiyatları Ekim’de De Avantajlı