2020 Opel Corsa 1.2 EAT8 Test Sürüşü | Otomobilkolik
KAMPANYA Opel

Opel Corsa almak için Eylül fırsatlarını kaçırmayın

Yeni Corsa’ya Eylül ayında, 45.000 TL kredi için 15 ay, %0 faiz imkanına ek showroom’lara özel avantajlarla, 144.900TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Bu sene Şubat ayı sonunda Türkiye’de tanıtılan altıncı nesil Corsa, rakiplerinden ayrışmasını sağlayan öne çıkan özellikleri ve teknolojik yenilikleri ile satışa sunulduğu ilk günden itibaren segmentinde güçlü bir oyuncu olmayı başararak Türkiye’de B HB segmentinde ilk üçte yer aldı.

Üstün Alman teknolojisini özünde barındıran tüm Opel modelleri Eylül ayında da avantajlı fiyatlarıyla severlerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Opel, Eylül ayına özel, segmentinde severlerine sunduğu yenilikçi teknolojiler ve birbirinden farklı donanım olanakları sayesinde büyük ilgi gören Astra HB modeline 199.900TL’den başlayan fiyatlarla, Amiral gemisi Insignia modeline ise 365.700TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Opel’in B-SUV segmentindeki oyuncusu Crossland X’e  199.300TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunurken, Opel’in diğer SUV modeli Grandland X 286.400TL’den başlayan fiyatlarla Opel severlerin beğenisine sunuluyor.

Opel’in diğer modelleri de avantajlı

Eylül ayında müşterileri için  farklı finansman çözümlerini ve belli başlı modellerde  70.000TL’ye varan %0 faizli özel kredi seçeneklerini  birleştiren Opel,  müşterileri için bu ay da tercih sebebi olmaya kararlı görünüyor.

Diğer Yazılar

Yeni Opel Corsa ve Corsa-e AUTOBEST ödülünü aldı

admin

Fiat Doblo ve Fiorino’yu şimdi al, 2021’de öde

admin

Toyota’dan Ağustos kampanyası

Ahmet Armağan