Qries
KAMPANYA Mercedes

Mercedes-Benz, Ekim ayında avantajlı fiyatlarla satılıyor

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ekim ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet, CLA, E-Serisi Sedan, GLA, SLC ve smart otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

Ekim ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 120.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %0,99 faiz oranı fırsatı sunuluyor.

Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet ve SLCmodel otomobiller için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 150.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %0,59 faiz oranından yararlanılabiliyor.

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan (E 180, E 220 ve E 300) otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 180.000 TL kredi tutarı,%1.09 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor.

Şehir içi otomobil kullanımının ideal alternatifi olan smart model otomobilleri tercih eden müşterilere ise 40.000 TL kredi tutarı, %0 faiz oranı ile 24 aya kadar vade ile kurumsal ve kişisel müşterilere 1.667 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

Diğer Yazılar

Citroen C4 modelini 5000 TL taksitle alma fırsatı

Ahmet Armağan

Opel’den Hem Binek Hem de Ticari Modellerde Kaçırılmayacak Mayıs Kampanyası

Ahmet Armağan

Petlas, 11 Rüya Şehre Gidiş Dönüş Uçak Bileti Veriyor