BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Jeep SEKTÖREL

Jeep Compass yenilendi ve Türkiye’de satışa sunuldu

Dünyanın farklı noktalarındaki müşterilerin ortak beğenisi için geliştirilip üretilen yeni Jeep Compass, Türkiye’de biri benzinli, ikisi dizel olmak üzere toplam 3 motor seçeneği ve 2 zengin donanım paketiyle satışa sunuldu. Lansmana özel 189 bin TL’den başlayan satış fiyatıyla lüks kompakt SUV segmentinin en yeni oyuncusu olarak rekabete katılan Jeep Compass, standart olarak sunulan 4×4 çekiş sistemi ve 9 ileri otomatik şanzıman gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Yeni Jeep Compass, sürücü ve beraberindeki yolcularını malzeme kalitesi yüksek, üstün teknik detaylarla bezenmiş iç mekânıyla karşılıyor.

1.4lt. 170 HP ve 2.0lt. 170 HP’lik Limited versiyonda sunulan ‘Jeep Selec-Terrain’ 4×4 sürüş sistemi, her türlü hava ve yol şartında mümkün olan en iyi dört tekerlekten çekiş performansını sunmak üzere sürücüye “Normal, Kar, Kum ve Çamur” sürüş modları sunuyor. 9 ileri otomatik şanzıman bütün dört tekerlekten çekişli Jeep Compass versiyonlarda standart olarak sunuluyor. 4×2 güç aktarma sistemiyle donatılan Jeep Compass versiyonları ise altı kademeli manuel şanzımanla kombine ediliyor.

 

Diğer Yazılar

Egzoz gazı emisyonu kontrolü hakkında önemli duyuru!

Ahmet Armağan

Nissan 2023 mali yılı için ilk yarı sonuçlarını açıkladı

Ahmet Armağan

Delphi Technologies’den Yeni Arıza Teşhis Sistemi

Ahmet Armağan