Peugeot SEKTÖREL

Groupe PSA Türkiye, Dünya Kupası yarışmasında şampiyon oldu

Groupe PSA Türkiye bünyesinde finale kalan satış sonrası ekibi, 2 – 6 Aralık tarihlerinde Paris’te düzenlenen tüm Groupe PSA Servis Danışmanlarının katıldığı Dünya Kupası Yarışmasında birinci oldu.

Groupe PSA bünyesindeki bayilerin satış sonrasında hizmet veren servis müdürlerinin ve danışmanlarının takım halinde yarıştığı Dünya Kupasına altı kıtadan toplam 100 takım katıldı. Türkiye içinde finale kalan servis danışmanları ve müdürleri Fransa’da gerçekleştirilen dört kıtanın temsilcisi olan sekiz ülkenin bulunduğu finalde yarışmaya hak kazandı. Groupe PSA Türkiye Servis Danışmanları ekibi finalde büyük bir başarı sergileyerek tüm Groupe PSA iştiraklerinin arasında Dünya Kupası Yarışmasının şampiyonu oldu.

Yarışma kapsamında tüm takımlar satış sonrası ile ilgili tüm teknik, ticari, kalite, garanti ve yedek parça konularının ele alındığı 50 soruluk süreli online bir sınavdan geçti. Groupe PSA Türkiye bayilerinin servis danışmanının katılım gösterdiği yarışma için üç aylık eleme ve eğitim süreci gerçekleştirildi. Bu süre zarfında online sınavda en iyi sonuçları elde eden servis danışmanları ilk elemeyi geçerek Türkiye’nin yer aldığı DMOA bölgesinde ilk üç sıraya girmeyi başardı. Yarışma sonucunda “İki kıta, tek hedef” sloganı ile yola çıkan Groupe PSA Türkiye servis danışmanları tüm Groupe PSA iştirakleri arasında birinciliği elde etti.

Diğer Yazılar

LASİD Aracınızın Kış Rehberini Açıkladı

Yeni 508 PSE, Peugeot’nun Şimdiye Kadarki En Güçlü Yol Otomobili

Ahmet Armağan

Mercedes-Benz Türk ilk Pop-up mağazasını açtı

Ahmet Armağan