DS KAMPANYA

DS Modellerinde Kasım 2021 Kampanyası

DS Automobiles, Premium SUV segmentinde kendisini rakiplerinden ayıran yüksek konforu, teknolojisi ve kullandığı asil malzemelerini Kasım ayında avantajlı satın alma fırsatlarıyla taçlandırmayı sürdürüyor.

Ay boyunca geçerli olacak özel teklifler kapsamında, 300 HP güce sahip şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 modelinde 225 bin TL 12 ay 0 faizli kredi imkânıyla satışa çıkıyor. Tasarımı, lüks işçiliği ve teknolojisiyle premium SUV segmentinin standartlarını belirleyen DS 7 CROSSBACK modeli için ise 200 bin TL 12 ay 0 faizli kredi ya da 20 bin TL’ye varan takas desteği imkânı sunuluyor.

Teknolojik mükemmeliyetin tanımı olan özelliklerinin yanı sıra kusursuz çizgileriyle fütüristik zarafet denince akla gelen marka konumundaki DS Automobiles, sonbaharda DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere özel cazip satın alma teklifleri, yüzde 0 faizli kredi fırsatları ya da takas desteğini devam ettiriyor.

DS Automobiles’in Kasım ayı teklifleri kapsamında, 300 HP güce sahip şarj edilebilir hibrit modeli DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, 225 bin TL 12 ay 0 faizli kredi imkânıyla satışa çıkıyor. Tasarımı, lüks işçiliği ve teknolojisiyle premium SUV segmentinin standartlarını belirleyen DS 7 CROSSBACK modeli için ise 200 bin TL 12 ay 0 faizli kredi ya da 20 bin TL’ye varan takas imkânı sunuluyor.

Diğer Yazılar

Mitsubishi servis kampanyası 2020

admin

Kasım ayında Ford sahibi olmak çok daha kolay

Ahmet Armağan

Opel, Kasım ayı boyunca Grandland X ve Insignia olmak üzere tüm modellerinde cazip teklifler sunuyor

admin