BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
KAMPANYA Mercedes

2017’ye Mercedes’le girin

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Kasım ayına özel sunduğu kampanya kapsamında B-Serisi, CLA, ve C-Serisi otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda %0 faiz ve 24 aya varan vade fırsatı sunuyor.

Ayrıca Kasım ayına özel Mercedes-Benz A-Serisi ve GLA model araç tercih eden müşteriler için hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 80.000 TL kredi tutarı için %0,99 faiz oranı ve 36 aya varan seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Şehir içi otomobil kullanımının ideal alternatifi olan smart fortwo veya smart forfour model otomobilleri tercih eden müşterilere ise 40.000 TL kredi tutarı için % 0 faiz avantajı ve 24 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.

Mercedes-Benz otomobillerde Kasım ayına özel kampanya seçenekleri

Model Mercedes-Benz Kasko  Faiz Oranı Vade Süresi Kredi Tutarı
A-Serisi, GLA Var %0,99 36 Ay 80.000 TL
B-Serisi ve CLA Var %0 24 Ay 70.000 TL
% 0,49 36 Ay 100.000 TL
C-Serisi Var %0 24 Ay 90.000 TL
% 0,49 36 Ay 130.000 TL
E-Serisi Var %0,99 36 Ay 150.000 TL
smart Yok %0 24 ay 40.000 TL

Lastik kampanyası ile kış koşullarına hazırlık

31 Aralık 2016 tarihine kadar araç lastiklerini Mercedes-Benz yetkili servislerinde Michelin, Pirelli veya Continental marka kış lastikleri ile değiştiren Mercedes-Benz müşterilerine seçili ebatlara özel % 20 indirim sunuluyor. Kampanya kapsamında 4 adet lastik alan otomobil müşterilerine ise Mercedes-Benz şemsiye hediye ediliyor.

Ücretsiz kış kontrolü

Mercedes-Benz yetkili servislerinde 15 Kasım – 28 Şubat tarihleri arasında 2012 ve altı model yılı otomobil sahibi tüm otomobil müşterileri için geçerli olan kampanya kapsamında ücretsiz kış kontrolünde Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağlarını tercih edildiğinde, bakım ve onarımlarda aracın yaşına göre değişen yedek parça indirimleri sunuluyor.

Mercedes-Benz C-Serisi “Elmas Izgara” kampanyası

Kasım ayı boyunca Mercedes-Benz C-Serisi otomobil müşterilerine özel sunulan orijinal elmas ızgaraya Mercedes-Benz yetkili servislerinde sahip olmak mümkün.

Mercedes-Benz otomobillere periyodik muayene öncesi ücretsiz ön kontrol

Mercedes-Benz Türk, periyodik bakım zamanı gelen veya periyodik muayene tarihine en fazla 3 ay kalan Mercedes-Benz otomobil müşterilerine araç muayenesinden önce Mercedes-Benz yetkili servislerinde ücretsiz ön kontrol fırsatı sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, araçlarının trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3. yılında ve takip eden her 2 yılda bir zorunlu olan periyodik muayeneden hızlı, eksiksiz ve tam şekilde geçmeyi neredeyse garanti altına alıyor.

Diğer Yazılar

Mercedes-Benz elektrikli dönüşüm ve müşteri deneyimi odağıyla liderliğini sürdürüyor

Ahmet Armağan

SEAT’tan tüzel müşterilere özel indirim

Ahmet Armağan

Toyota’dan Kışa “Sağlam” Hazırlanmak için Servis Kampanyası

Ahmet Armağan