KAMPANYA Suzuki

Suzuki Vitara 100 bin TL’ye 12 ay boyunca yüzde 0,99 faiz fırsatı

Suzuki Vitara, yeni bir araç sahibi olmak isteyenler için en uygun ödeme koşullarını otomobil severlerle buluşturmaya devam ediyor.

2020 yılının son büyük avantajını sunan Suzuki, tüm dünyada başarısını kanıtlayan SUV modeli Vitara’nın kapılarını eşsiz fırsatlarla aralıyor. 

ALLGRIP 4WD dört tekerlekten çekiş sistemi ile şehirde kullanıcılarının beklentilerini eksiksiz karşılıyor. 

Bu kapsamda üstün donanımı, güvenlik teknolojileri ve barındırdığı ALLGRIP 4×4 sistemiyle muadillerine karşı fark yaratan Suzuki Vitara için, 100 bin TL’ye  12 ay boyunca yüzde 0,99 faiz oranlı kredi imkanı fırsatı sunuluyor.

Suzuki’nin büyük ödeme avantajları sağladığı modeli Vitara 4×4; şehirde üstün güvenlik teknolojisi ve verimli yakıt tüketimi ile benzersiz performansı kullanıcılarına sunabiliyor.

0,99 faizle kredi

Suzuki, otomobil ve SUV tutkunlarına sunduğu ayrıcalıklı fırsatlarını, 2020 yılının sonunda SUV modeli Vitara özelinde sürdürüyor.

Bu yılın başında yenilenen özellikleriyle kullanıcılarıyla buluşmasının ardından SUV dünyasının bir kez daha gözdesi olan Vitara için avantajlı bir kampanya devreye alındı. Bu kapsamda Suzuki; üstün donanım ve teknolojileriyle fark yaratan ALLGRIP 4×4 sistemli Vitara’yı, kullanıcılarına 100 bin TL’ye 12 ay boyunca yüzde 0,99 faizli kredi imkanı avantajıyla sunuyor.

Güncel Suzuki 2020 Fiyat Listesi

Yeni Vitara 4×4; üstün güvenlik teknolojisi, çift renk seçenekleri, yüksek donanım seviyesi ve verimli yakıt tüketimi ve ALLGRIP 4WD dört tekerlekten çekiş sistemi ile şehirde kullanıcılarının beklentilerini eksiksiz karşılıyor. 

Diğer Yazılar

Suzuki Jimny Yeniden Türkiye’ye Geldi

Peugeot’dan 29 Haziran’a kadar sürecek bakım kampanyası

Ahmet Armağan

Renault’da Ağustos ayında hurdaya ek indirim ve sıfır faiz

Ahmet Armağan