Reklam Bannerı
Otomobilkolik
Subaru WRX STI S207
OTOMOBİL Subaru YENİLİK

Subaru WRX STI S207 Tokyo Motor Show’da Tanıtıldı.

Subaru-STI-S207-8

Subaru WRX STI S207

Japon üreticinin sadece kendi pazarı için 400 adetle sınırlı olarak üreteceği Subaru WRX STI S207, Tokyo Motor Show’da tanıtıldı.

Yapılan modifikasyonlar sonrasıda 320 bg’ye ulaşan güç ve 431 Nm’lik tork değeriyle özel bir otomobil olduğu kadar hızlandığını da kanıtlıyor. Önde altı pistonlu, arkada ise 4 pistonlu Brembo marka fren sistemi kullanılıyor. Yeni bir direksiyon kutusu, DampMatic II ayarlanabilir ön amortisörler, ön ve arka aktif tork yönlendirme STI S207’nin özelliklerinden bazıları…

S207’ye ek olarak NBR Challenge Package adı altında bir paket de sunuluyor. Bu paket kapsamında; büyük karbon fiber kanat ve özel sarı renk bu yılki Nürburgring 24 Saat SP3T sınıfında Subaru’nun 2015 zafer anısına özel olarak yer alıyor. Subaru WRX STI S207’ın 19 inç’lik jantlar ve 255 / 35R19 performans lastikleri özel olarak üretildi.

Mevcut STI’dan görsel olarak sıyrılan S207, tampon altındaki ekler ve marşpiyeller, arka tamponu ve büyük karbon fiber kanadıyla ayrılıyor. İç mekânda ise, seçkin STI imzalı Recaro ön koltuklara yer veriliyor.

Diğer Yazılar

Porsche Taycan : Tamamen elektrikli!

Ahmet Armağan

Hyundai giyilebilir Vest EXoskeleton robotu geliştirdi

admin

Renault Clio ve Megane çok özel fiyatlarla