Otomobilkolik
Skoda Yenilikleri Frankfurt Motor Show’da | Otomobilkolik
OTOMOBİL SEKTÖREL Skoda

Skoda Yenilikleri Frankfurt Motor Show’da

SKODA_Fabia_R5_Combi

Skoda, 2015 Frankfurt Fuarı’nda yeni versiyonlara sahip modellerini ve dikkat çekici tasarımlarıyla öne çıkan otomobillerini sergileyecek. Dinamik çizgileri, geniş bagaj hacmi ve pratik bir kullanım ile birleştiren Skoda Superb Combi, standın en ilgi çeken modellerinden biri olacak. Fuarda aynı zamanda Superb’in çevreci versiyonu GreenLine ve sportif versiyonu SportLine da ilk kez Frankfurt’ta ziyaretçilere gösterilecek.

 Superb GreenLine, Sedan ve station karoserlerle satılacak. Standart modelden farklı olarak şasi, gövde ve aerodinamik geliştirmeler sayesinde 100 km’de sadece 3.7 lt yakıt tüketiyor. 15 mm daha alçak sürüş yüksekliğine ve spor şasiye sahip Superb SportLine ise, sürüşünün yanında tasarım özellikleriyle de dikkat çekecek.

Bununla birlikte Frankfurt Motor Show’da, Skoda’nın motorsporları alanında büyük başarılar elde eden Fabia R5’in station versiyonu Fabia R5 Combi de ziyaretçileri bekliyor olacak. Bu özel ralli otomobilinde 18 inç jantlar ve 1.6 lt 279 beygir güç üreten turbo motor yer alıyor.

Skoda’nın bir diğer yeniliği ise, Rapid Spaceback ScoutLine modeli olacak. Genç ve maceracı otomobil, farklı tasarımıyla ve sağlam duruşuyla dikkatleri üzerinde toplayacak.

Diğer Yazılar

Peugeot sahibi olmak için kurları dert etmeyin

Ahmet Armağan

Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde Renault’ya iki ödül

Ahmet Armağan

Karsan’dan stratejik bir işbirliği haberi geldi

Ahmet Armağan