Reklam Bannerı
Otomobilkolik
SİGORTA

Sigorta Cini’nden Doğa Sigorta ile iş birliği

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, büyüme ve güçlenmesini emin adımlarla devam ettiriyor. Sigorta Cini, 35 yıllık deneyimle hizmet veren Doğa Sigorta ile iş birliği yaptı.

“Mahallenizin Sigorta Mağazası” Sigorta Cini, 35 yılın üzerinde kazanılan tecrübe ile eğitim, gayrimenkul, girişim, bilişim ve sağlık sektörlerinde faaliyet veren grup tarafından kurulan Doğa Sigorta ile iş birliğine imza attı.

Türkiye ekonomisine katkı sağlayarak büyümesini devam ettiren Sigorta Cini, Türkiye’nin en seçkin ve güvenilir sigorta firmalarından en uygun teklifi size sunabilmek için alt yapısına ve portföyüne yatırım yapmaya devam ediyor.

Sigorta Cini, bu anlaşma ve iş birliği neticesinde her türlü koşulda müşterilerinin yanında bulunarak müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üreten Doğa Sigorta ürün ve hizmetlerini de müşterilerine sağlayacak.

Kampanyalar hakkında daha fazla bilgi almak için www.sigortacini.com.tr adresini ziyaret edebilir veya Sigorta Cini’nin Türkiye genelinde bulunan mağazalarından birine uğrayabilirsiniz.

Diğer Yazılar

F Kasko, HDI Sigorta ile yeni bir iş birliğine imza attı

Ahmet Armağan

Güvenli sürüş eğitimi ile bayramda trafik kazalarını önlemek elimizde

Ahmet Armağan

Koç Fiat Sigorta hayata geçti

Ahmet Armağan