BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
KAMPANYA OTOMOBİL Seat

SEAT SUV modellerinde 15 bin TL’ye varan indirim fırsatı

SEAT, gerçekleştirdiği kampanya ile Ağustos ayı boyunca SUV modelleri Arona ve Ateca’da cazip fiyat seçenekleriyle SEAT severlerin karşısına çıkıyor.

SEAT’ın SUV sınıfındaki ilk temsilcisi olan SEAT Ateca, 15 bin TL’ye varan tavsiye edilen indirimlerle satışa sunuluyor. Günlük şehir yaşamı için mükemmel bir seçenek olan Ateca, kendine özgü tarzı, belirgin tasarımı, en ince ayrıntısında sahip olduğu yüksek kalite anlayışı, kullanıcılarına sunduğu dinamik sürüş keyfi, güvenlik ve konfor özellikleri ve yenilikçi yardımcı sistemleriyle sınıfının iddialı modelleri arasında yer alıyor.

Kampanya kapsamında ayrıca, kişiselleştirme imkanlarının maksimum seviyede olduğu, SEAT’ın yeni SUV modeli Arona 13 bin TL’ye varan tavsiye edilen indirimlerle alınabiliyor.Geniş ve konforlu iç mekanı, düşük yakıt tüketimli ve verimli motor seçenekleri, sürücü destek sistemleri ve bağlanabilirlik özellikleriyle sürücülerin günümüzdeki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyan Arona, ister şehir içi, ister otoyolda, hatta off-road olarak adlandırılan yollarda bile, çevik ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

SEAT’ın SUV modelleri cazip fiyat avantajlarıyla 31 Ağustos 2018 tarihine kadar tüm SEAT Yetkili Satıcılarında SEAT severleri bekliyor.

seat kampanya kredi, seat kampanya 2019, seat kampanya 2018 seat 0 faiz kampanyası seat yıl sonu kampanyaları 2018, seat ateca kampanya, seat arena kampanya 2018,  seat fiyat listesi, seat zubizu fiyatları

Diğer Yazılar

SEAT Arona yılın ‘En İyi Ürün Tasarımı Ödülü’nün sahibi oldu

Ahmet Armağan

Trafikte en sakin sürücüler Toyota kullanıcıları

admin

Opel 2024 kampanyaları

Ahmet Armağan