Reklam Bannerı
Otomobilkolik
TEST: Seat Leon SC 1.6 TDI DSG Sürüş İzlenimi | Otomobilkolik
KAMPANYA OTOMOBİL Seat

Seat Ocak Ayına Özel Fırsatlar Sunuyor

SEAT’ın yılsonuna özel avantajlı fiyat uygulaması yeni yılda artan oranlarla devam ediyor. 2015 model yılına ait SEAT Leon modelleri 7 bin TL’ye varan indirimlerle SEAT Yetkili Satıcıları’nda satışa sunuluyor.

SEAT Leon; çekici tasarımı, geniş motor seçenekleri ve yenilikçi teknolojisi ile kompakt sınıfın en çok tercih edilen ilk 3 otomobili arasında yerini alıyor. Leon, Otomobil Distribütörleri Derneği’nin Ocak-Aralık binek otomobil satış adetlerine göre C Hatchback segmentinde üçüncü sırada yer alıyor.

1.2 TSI 110 HP versiyonu, Ocak ayına özel olan kampanyada, Leon’un Style donanıma sahip. 57 bin TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına ek olarak 3 bin TL’ye varan tavsiye edilen ek indirim ile satın alınabiliyor.

SEAT’ın kampanya uygulamasına dâhil ettiği TDI Common Rail (CR) teknolojisine sahip. Otomatik vitesli Leon düşük yakıt tüketimi ve sıra dışı bir çekiş gücü ile ön plana çıkıyor. 1.6 TDI DSG seçeneği. 79 bin TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına ek olarak 7 bin TL’ye varan tavsiye edilen ek indirim ile satın alınabiliyor.

Diğer Yazılar

SEAT’tan ZUBİZU Kullanıcılarına Özel Servis Kampanyası

Ahmet Armağan

Yeni SEAT Leon CUPRA: Daha fazla güç ve daha yüksek performans

TEST: BMW 220d