Porsche 911 Carrera GTS Rennsport Reunion Edition | Otomobilkolik
FOTO-GALERİ OTOMOBİL Porsche

Porsche 911 Carrera GTS Rennsport Reunion Edition

Porsche, bu yıl Mazda Raceway Laguna Seca’daki toplantıda 911 Carrera GTS modelinin özel bir versiyonunu tanıttı. Rennsport Reunion Edition dünya çapında 25 birim ile sınırlı ve yalnızca Kuzey Amerika’da satılacak.

Porsche Exclusive tarafından üretilen Rennsport Reunion Edition, 430 hp 911 Carrera GTS’ye dayanıyor. Sınırlı sayıda üretilen model, Fashion Grey özel renginde boyanmıştır. Dekoratif siyah ve kırmızı çıkartmalar ön kaputu, tavanı ve arka güverte kapağını kaplar. Sürücü ve yolcu kapıları PORSCHE logolu siyah ve kırmızı etiketlerle dekore edilmiştir. Parlak siyah renkte boyanmış 20 inç Sport Classic jantlar, Rennsport Reunion Edition’a çok çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Yan aynaların alt dış kaplaması ve uydu radyo anteni de parlak siyah renktedir. PDLS Plus dahil Siyah LED farlar dış kısımdaki siyah aksanları tamamlıyor.

Porsche 911 Carrera GTS Rennsport Reunion Edition İç Tasarımı

Porsche 911 Carrera GTS Rennsport Reunion Edition’ın içinde, hem eldiven bölmesinin üzerindeki Karbon Fiber pano kaplaması hem de Karbon Fiber’deki ışıklı kapı eşiği korumaları özel modelin adını gösteriyor. GTS Interior Package’ın bir parçası olarak SportDesign direksiyon simidi, kapı paneli kaplaması, ön panel kaplaması, yer paspasları ve koltuk başlıklarındaki GTS logosu Carmine Red renginde dikişli. Merkezi takometre ve emniyet kemerleri de bu renge sahiptir. Orta bölme kapağı, Rennsport Reunion V logosuyla kabartılmıştır. Porsche Exclusive, Moda Gri boyalı araç anahtarı, Carmine Red aksanları ve ‘911 Carrera GTS Rennsport Reunion Edition’ yazısı içeren bir deri çanta ile tamamlanıyor.

Motor Özellikleri

Yalnızca manuel şanzımanla sunulan 911 Carrera GTS Rennsport Reunion Edition, 430 beygirlik 3,8 litrelik düz altı motorla çalışıyor ve otomobili 4,2 saniyede 0’dan 60 mil / saat’e ve 190 mil / saat hıza kadar çıkabiliyor. Otomobilin diğer standart özellikleri arasında 18 yönlü Adaptif Sport Seats Plus, PASM Sport Suspension, Bose® Ses Paketi ve Rear Park Assist sayılabilir.

Diğer Yazılar

İkinci el otomobil piyasası nereye gidiyor?

Ahmet Armağan

SEAT’tan Yeni Ibiza ve Leon alacaklara müjde!

Ahmet Armağan

İşte Karşınızda Yeni Hyundai i20 Active