Lego Technic Ducati Panigale V4 R Modelini Tanıttı | Otomobilkolik
MOTOSİKLET OTOMOBİL YAŞAM

Lego Technic Ducati Panigale V4 R Modelini Tanıttı

LEGO Technic ve Ducati markalarını buluşturan yeni modeliyle tur atarken yenilikçi 2 vitesli şanzımanının V4 silindirli motoru nasıl etkinleştiriyor. Yeni Ducati’nin fütüristik arka ve ön süspansiyonları keşfedin. Ducati Panigale V4 R seti, Ducati Motor hayranlarına aradıklarını tam anlamıyla veriyor.

Ducati Panigale V4 R, LEGO Technic serisinde farklı hızlarda gezinme imkanı sunan bir şanzıman içeren ilk motosiklet modeli olarak öne çıkıyor. Gerçekçi direksiyonu, dinamik hareketler için süspansiyonu, ön ve arka disk frenleri, egzoz borusu, kolayca park etmelerini sağlayan destek çubuğu, ön camı, gösterge paneli ve tabii ki tutkunlarının kalp çarpıntılarını hızlandıran klasik kırmızı rengi; Ducati Panigale V4 R’ı benzersiz yapan özelliklerden bazıları. 

LEGO ve Ducati arasında yakın zamanda lisans anlaşması imzalanmıştı. Ardından oluşturulan ilk model Ducati Panigale V4 R, 10 yaş üstündeki tüm LEGO severler için tasarlandı. Yeni model, 1 Haziran’dan itibaren LEGO Certified Store mağazaları ve Lego.storeturkey.com’da tutkunlarıyla buluşacak. 

Diğer Yazılar

Porsche 718 Cayman Çarpıcı Atletik Görünümüyle

Toyota E-Care, Sağlık Hizmetlerini İleri Boyuta Taşıyacak

admin

Subaru Markasına ABD’den “Top Safety Pick+” Ödülü