MOTOSİKLET TEKNOLOJİ

Lenovo, Ducati takımının teknoloji ortağı olmayı sürdürecek

Teknoloji devi Lenovo’nun çatısı altındaki Motorola, motosiklet inovasyonunda dünya lideri olan Ducati ile bir yıl sürecek resmi bir global ortaklığa imza attı. Ducati bu ortaklık kapsamında merakla beklenen Motorola logolu 2020 model motosikletini görücüye çıkardı. 

Dünyanın ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo’nun çatısı altındaki Motorola motosiklet inovasyonunda dünya lideri olan Ducati’nin bir yıl süre ile global ortağı oldu.Ducati bu ortaklık kapsamında merakla beklenen Motorola logolu yeni 2020 model motosikletini tanıttı.

Ortaklıktan memnunuz

Ortaklık doğrultusunda Ducati sürücüleri Andrea Dovizioso ve Danilo Petrucci’nin yarış kıyafetlerinde de Motorola logosu yer alacak. Ducati Spor Direktörü Paolo Ciabatti Lenovo çatısı altındaki Motorola ile gerçekleştirilen ortaklık hakkında şunları söyledi: “Ducati ile teknoloji, performans ve tasarım gibi pek çok ortak değere sahip köklü bir marka olan Motorola’yla bu yeni ve cazip iş birliğine imza attığımız için çok mutluyuz.”.

Lenovo Ducati


Lenovo ve Motorola’nın marka görünürlüğü tüm dünyada artmaya devam ederken, Ducati ortaklığı zamanlaması açısından şirket için stratejik bir karar oldu. Lenovo yıllardır süren ortaklığı kapsamında MotoGP Dünya Şampiyonluğu’nda zirveye oynayan Ducati takımının ana teknoloji ortağı olmayı sürdürüyor.

Diğer Yazılar

Honda, 2 yeni modeli ile Motobike İstanbul’da

admin

Honda Motosiklet Türkiye yılın en cool markası seçildi

admin

Turkcell ‘Akıllı Otopark’ dönemini başlattı

Ahmet Armağan