BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Mercedes YENİLİK

Hızlı babaların yeni gözdesi: Mercedes-AMG E63 4MATIC+ Estate

Yeni Mercedes-AMG E 63 4MATIC + ve E 63 S 4MATIC + Estate, markanın üstün sürüş performansını E-Serisi’nin zekasıyla birleştiriyor. Sedan versiyonda olduğu gibi 612 HP’lik güce sahip 4.0 litrelik V8 biturbo motor olağanüstü bir sürüş deneyimi sunuyor. 0’dan 100 km/s’ye sadece 3.5 saniyede ulaşan bu hızlı station wagon, bu sınıfta yeni bir rekora da imza atıyor.

Kullanılan V8 biturbo ünite, silindirleri devre dışı birakabilme özelliğiyle birlikte şimdi daha da verimli.

Yine sedan versiyonda olduğu gibi, E 63 4MATIC + ve E 63 S 4MATIC + Estate, benzersiz bir tasarım ve yeni bilgi-eğlence sistemi ile birlikte yenilikçi sürüş teknolojisi ve olağanüstü performans sunuyor.

Yeni Estate, önceki versiyondan çok daha hızlı vites değişimlerine sahip. 9 kademeli AMG SPEEDSHIFT MCT şanzıman, otomobilin sporcu karakterine uygun tepkiler ortaya koyuyor.

Yeni AMG modeli, 4MATIC + dört tekerden çekiş sistemiyle çeşitli sürücü konfigürasyonlarının avantajlarını bir araya getiriyor. Ön ve arka akslardaki tork dağılımı, ilk kez tamamen değişken olarak sunuluyor ve tüm yol şartlarında optimum çekiş gücü sağlıyor.

Yeni E 63 4MATIC + Estate, günlük pratiklik konusunda kendi segmentindeki standartları belirliyor. 640 ila 1820 litre kapasiteli yükleme alanı en büyükler arasında… Arka koltuk sırtı yükleme anlamında yeni bir fonksiyonelliğe sahip. 10 derecelik daha dik bir açı ile konumlandırılabiliyor ve bu da 30 litre daha fazla yükleme alanı anlamına geliyor. Ayrıca arka koltuk arkalığı 40:20:40 oranında bölünebiliyor. 

Diğer Yazılar

Yeni Honda ZR-V, 2 milyon 625 bin TL’den satışa sunuldu

Ahmet Armağan

Yamaha NMAX; Giriş Seviyesindeki Yeni Scooter

HONGQI E-HS9 : Çin Devlet Başkanı’nın kullandığı 8.1 milyon TL’lik SUV satışa sunuldu

Ahmet Armağan