BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
LASTİK

Goodyear’ın Kış Kampanyası için son gün 31 Aralık

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, havaların soğumasıyla birlikte tüketicilerine yepyeni bir kış kampanyası sunuyor. Bugüne dek büyük ilgi gören ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacak kampanyaya katılan Goodyear bayilerinden ve satış noktalarından, 16” jant ve üzeri Goodyear marka binek veya 4×4, kış veya dört mevsim lastiği ürünlerinden tek seferde 4 adet satın alan herkes, Sony marka kulaklığa ücretsiz olarak sahip olacak.

Goodyear’ın yenilikçi ve üstün teknolojiye sahip farklı araç tiplerine göre geliştirdiği UltraGrip kış lastikleri sunduğu mükemmel yol tutuşu ve yüksek sürüş hakimiyeti sayesinde sürücülerin soğuk havalarda gönül rahatlığıyla yola çıkmalarına olanak sağlıyor. UltraGrip ailesinin en yeni üyesi olan UG Performance SUV ile serinin diğer üyeleri UG Performance, UG9 ve UG8 kış lastikleri, farklı araç tiplerini kapsayacak şekilde sürücülerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Aracınıza UltraGrip takın, zorlu kış koşullarına takılmayın!

Goodyear, sahip olduğu teknoloji ve inovasyon gücünü farklı araç tiplerine göre geliştirdiği ULTRAGRIP kış lastikleri ailesiyle ortaya koyuyor. Goodyear’ın teknoloji ve inovasyon gücüyle geliştirilen UltraGrip Performance, UltraGrip Performance SUV, UltraGrip 9 ve UltraGrip 8 lastikleri, farklı araç tiplerine göre sürücülerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Diğer Yazılar

Pirelli Dünya lideri oldu

Ahmet Armağan

Michelin Yaz ve Kış Lastiği Türkiye’de

Michelin yaz kampanyası

Ahmet Armağan