MAGAZİN VIDEO

Evin arka bahçesinde Bugatti Chiron yaptı

Bugatti Chiron replika da olsa etkileyici. Yapmak da hiç kolay değil ve oldukça zahmetli. Popüler YouTuber NHẾT TV, gerçeğe dönüşmesi tam bir yıl süren el yapımı bir Bugatti Chiron üzerindeki çalışmayı tamamladı .

Birkaç yıl önce çelik ve kartondan bir Lamborghini Aventador replikası yapan NHẾT TV geçen yıl arka bahçelerinde çalışmalarına başladıkları Chiron projesi nihayet tamamlandı.

45 dakikalık ayrıntılı bu YouTube videosu, Chiron replikasının etkileyici görünmesini sağlamak için yapılan tüm sıkı çalışmaları gösteriyor.

Fransız hiper otomobilinin ilk şekli, çamur benzeri bir fiberglas malzemeyle kaplanmadan ve karmaşık bir çelik çerçeve ile bir arada tutulmadan önce kil kullanılarak elle yapıldı. Tüm kil içeriden çıkarıldıktan sonra, fiberglas dış cephenin son haline getirilmesine özen gösterildi.

Araba bir boyahaneye götürülmeden önce Chiron’un içini taklit etmek için de kapsamlı çalışmalar yapıldı . Daha sonra, tıpkı Chiron’un orijinal lansman renkleri gibi, siyah ve mavi boya kombinasyonuyla kaplandı.

Bitmiş ürün oldukça dikkat çekici ve hatta tamamen işlevsel LED gündüz sürüş farlarına sahip. Elbette, oranlar mükemmel değil ama ev yapımı için oldukça iyi.

Diğer Yazılar

Yandex Navigasyon ile farklı deneyimler sunan kış tatili rotaları

admin

Lamborghini Aventador LP 750-4 SV’nin Nürburgring turu

PEUGEOT uluslararası marka elçisi Novak Djokovic oldu

Ahmet Armağan