BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Genel LASTİK

Continental müşterilerine ContiExtra ayrıcalıkları

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları contiextra’da bir araya getirdi. Bir Müşteri Sadakat Programı olan contiextra’da kişiye özel ayrıcalıklar, ekstra avantajlar ve yine kişiye özel deneyimler bir web sayfasında buluşuyor. Continental müşterileri,  www.contiextra.com bağlantısından contiextra’ya üye olarak, lastik kullanımına ilişkin faydalı bilgiler edinebilir, marka işbirliklerinden doğan Avantajlar Dünyası’nı keşfedebilir ve cazip kampanyalardan özel indirimlerle faydalanabilir.

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden biri olan Continental, kullanıcılarının kendilerine özel ve ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilmesi için hayata geçirdiği contiextra ile bir yeniliğe daha imza atıyor. www.contiextra.com adresinden ulaşılabilen Continental’in Müşteri Sadakat Programı’nda faydalı bilgiler, avantajlı kampanyalar ve birbirinden cazip fırsatlar yer alıyor.

55 ülkede 215.000’den fazla çalışanıyla dünyanın en büyük lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden olan Continental, üst düzey hizmet kalitesini bir adım daha öteye taşıyarak, müşterilerine daha fazla ayrıcalık sunmayı hedefliyor. Bu kapsamda hayata geçirilen contiextra, Continental müşterilerine avantajlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor.

contiextra’ya üyelik çok kolay

Continental Yetkili Satıcıları’ndan veya Continental Lastik Evleri’nden tek seferde 4 adet Continental markalı binek, SUV/4×4 veya hafif ticari araç lastiği satın alan Continental kullanıcıları, contiextra’ya ücretsiz üye olabiliyor. Yetkili satıcılardan yapılan alışverişlerde faturayla birlikte verilen contiextra üyelik şifresini, iletişim ve plaka bilgileri ile www.contiextra.com adresindeki “Yeni Üye” bölümüne giren kullanıcılar, kolayca üyeliğini başlatabiliyor.

Üstelik Continental’in yeni kampanyası, 31 Aralık 2016 tarihine kadar Continental yetkili satıcılarından lastiklerini Maximum Kart ile satın alan tüketicilere peşin fiyatına 8 ay taksit imkanı sunuyor.

Diğer Yazılar

Continental AllSeasonContact lastik testlerinde ilk üçe girdi

Ahmet Armağan

Türkiye’de Yılın Otomobili 2023 yarışmasının test sürüşleri gerçekleştirildi

Ahmet Armağan

Volvo otomobilleri Beşiktaş takımının Premium Otomotiv Partneri oldu

Ahmet Armağan