Alfa Romeo SONDAKIKA YENİLİK

Yenilenen Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Türkiye’de

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio modellerinin yenilenen versiyonları Türkiye’de satışa sunuldu. Yenilenen Giulia and Stelvio 1910 yılından bu yana İtalyan sportifliği ile özdeşleşen marka DNA’sına sadık kalırken tasarım ve teknoloji boyutunda evrim geçiriyor. 

Yeni modeller sofistike ‘full-matrix’ LED farlar ve yenilenen ‘trilobo’ ızgara tasarımlarıyla, Tonale modeli ile başlayan yeni aile yüzünü taşıyor. 

İç mekanda markanın geleneksel teleskopik gösterge tasarımı yepyeni dijital bir gösterge ile birleşiyor. 

Yenilenen Giulia ve Stelvio, Mart ayından itibaren 2.0 litre 280 HP dört tekerden çekişli motor seçeneğiyle Alfa Romeo showroomlarında yerini alırken, mat ayışığı grisi rengi ile ayrışan lansman özel serisi Competizione ve heyecan verici sportiflik sunan Veloce donanım seviyeleri ile tercih edilebiliyor.

Yalın Donanım Paketleri ve Lansmana Özel Seri: Competizione 

Yenilenen Giulia ve Stelvio, pazara oldukça sade bir ürün stratejisi ile sunuluyor. Veloce donanım paketi, üst düzey donanımı maksimum sportiflik ile birleştiriyor. Veloce’de standart olarak, koyu renkli ön ızgara, Giulia’da 19 inç elmas kesim alaşım jantlar ve Stelvio’da 20 inç elmas kesim jantlar ile karartılmış arka camlar, parlak- siyah kapı ve cam çıtaları, arka difüzör, tam led koyu / şeffaf arka stop lambaları, sportif deri koltuklar, aluminyum spor pedallar ve aluminyum vites kulakçıkları gibi fonksiyonel ve estetik özellikler maksimum sportifliği yansıtıyor. 

Lansman dönemine özel satışa sunulan ve özel mat ayışığı grisi rengi ile tercih edilebilen Competizione özel serisi ise Veloce donanım seviyesini esas alıyor

Diğer Yazılar

Tiguan Active Concept İddialı Görünümüyle!

Opel Mart 2023 kampanyaları başladı

Ahmet Armağan

Yeni 2016 SsangYong Korando Modeli