Renault YENİLİK

Yeni Renault ZOE, %100 elektrikle 390 km yapacak

Yüzde 100 elektrikli sürüş keyfi yeni bir boyuta bürünüyor

Yeni ZOE, özellikle artan gücü ve hareket kabiliyeti sayesinde, hiç olmadığı kadar yüksek yetenekli bir şekilde karşımıza çıkıyor. İddialı tasarımı, artık daha karakterli bir duruş sergilerken, yeni ZOE, hem sürüş konforu hem de on-board deneyimini sunan geniş bir yelpazede yüksek teknoloji ekipmanları sunuyor.

Tasarım: iddialı bir karakter

Yeni ZOE, genç görünümünden cömertliğine ve yetişkinliğinin dinamizmine kadar tasarım açısından adeta bir dönüm noktasına ulaştı. Önceki neslin yumuşak şekilleri, artık otomobilin yol üzerinde öne çıkmasını ve daha kararlı görünmesini sağlayan daha belirgin özelliklere sahip. Groupe Renault’nun tasarımcıları, iç mekanın kaliteli kaplamalarına, rahatlığına ve ergonomisine özel önem verdi. Yeni ZOE’de göze çarpan bir özellik de 10 inçlik sürücü ekranı oluyor. Giriş seviyesinden itibaren bulunabilecek benzersiz bir özellik.

Sürüş menzili ve şarj: ZOE daha da ileri gidiyor

Yeni ZOE’de WLTP’ye göre menzilini 390 kilometreye kadar çıkaran bir pil kullanılıyor. Ayrıca, halihazırda evde veya sokakta mevcut olan alternatif akım şarj seçeneklerine ek olarak hızlı doğru akım şarj özelliğini de sunuyor.

Sürüş keyfi artık daha eğlenceli

Yeni ZOE, daha hızlı ve keyifli bir sürüş için tarzı sunan daha güçlü 100 kW’lık bir elektrik motoru ve fren pedalının azaltılmış kullanımına olanak tanıyan, özellikle şehir içi sürüşe adapte edilmiş yeni bir mod ekliyor. Ayrıca konfor ve güvenlik için tasarlanmış sürüş yardımları da yeni ZOE’de yer alıyor.

Renault EASY CONNECT: Baştan sona basitleştirilmiş bir deneyim

Renault EASY CONNECT ile Yeni ZOE, bağlanabilirlik konusuna yeni bir boyut getirecek. Yeni Renault EASY LINK multimedya sistemini ve MY Renault uygulamasını birleştirerek sürücülere günlük aktiviteleri boyunca onlara eşlik etmek üzere tasarlanmış çeşitli uygulamalar ve hizmetler sunuyor.

Diğer Yazılar

Renault bugünün ve geleceğin elektrikli mobilitesine odaklanıyor

Ahmet Armağan

Lexus sıradışı cabrio modeli LC coupe’yi geçtiğimiz günlerde tanıttı

Ahmet Armağan

Renault mobilite ve enerjiye yönelik yeni markası “Mobilize”yi tanıttı

Ahmet Armağan