BMW Bannerı
Otomobilkolik
Opel YENİLİK

Yeni Opel Insignia Sports Tourer Cenevre’de tanıtılacak

Brit Mark Adams’ın şık ve ferah Monza Concept’den esinlenerek tasarladığı yeni Opel Insignia Sports Tourer, station wagon otomobiller arasında tasarımıyla göz dolduracak.

Dış boyutları  4,986 milimetreye ulaştıysa da, Insignia Sports Tourer çok daha atletik ve çevik görünüyor. Modelin duruşu,2,829 milimetre uzatılmış dingil mesafesi ve 30 milimetre azaltılmış bir ön çıkıntı ile kendini belli ediyor. Gümüş tavan rayları otomobilin alçak görünmesini sağlarken, yüksek kaliteli tasarımı vurguluyor. 

Opel’in önceki modele göre 200 kg’lık hafiflemeye karşımıza çıkaracağı yeni Opel Insignia Sports Tourer, Mart ayında yapılacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak. 1640 lt’lik yükleme kapasitesiyle öne çıkan model, bu hacmiyle de eski versiyona göre 100 lt daha fazla bagaj alanı sunuyor.

Yükleme uzunluğu 97mm ile 2005mm arasında değişiyorken, 40/20/40 katlanabilir arka koltuklar pratikliği artırıyor. 

Insignia Sports Tourer’ı daha güvenli, daha rahat ve konforlu hale getiren en iyi teknolojilerin sunulduğu bir kabine sahip. Yeni nesil IntelliLux LED matris aydınlatma, Lane Keep Assist, Head-up Display ve eşsiz AGR sertifikalı birinci sınıf koltuklar, ön ve arka koltuk ısıtması ve ısıtmalı bir ön cam, bu özelliklerden sadece bazıları…

 

Diğer Yazılar

İşte Beklenen Yeni Mercedes E-Serisi 2016

BMW Motorrad, yeni BMW R 12 nineT ve R 12 modellerini tanıttı

Ahmet Armağan

Fiat Egea Hatchback Yollara Çıkıyor