Otomobilkolik
Mercedes

Yeni Mercedes Vito Panelvan ve Tourer Türkiye’de satışa sunuldu

Mercedes-Benz Vito, yeni Panelvan ve Tourer’ı Türkiye’de satışa sundu. Hafif Ticari Araçlar orta segmentte çok yönlü bir profesyonel olan Vito, iki farklı uzunlukta, iki farklı dingil mesafesinde, arka tekerlekten çekiş sistemleri ve dizel motorunun yanında yük taşıma kapasitesi ile sınıfının taşıma devi.

Çeşitli varyantları ile farklı endüstrilere Panelvan ve Tourer ile çözümler sunuyor. 1.403.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Vito Panelvan, kurye, posta ve paket taşıma aracı, yiyecekler için soğutuculu hafif ticari araç veya mobil parça deposu olarak malların ve eşyaların taşınmasındaki tüm gereksinimleri karşılıyor.

Sürücüye ek sekiz yolcuya kadar farklı oturma düzenleri sunan ve 1.992.400 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşan Vito Tourer ise ticari yolcu taşımacılığında popüler bir araç.

Yeni kokpit tasarımı

Yeni MBUX multimedya sistemi, 26,04 santimetre (10,25 inç) dokunmatik ekrana ve dokunmatik kontrol panellerine sahip yeni multifonksiyonel direksiyon ile yeni bir kokpit tasarımı sunuyor. Yüksek çözünürlüklü merkezi ekran, medya, telefon veya araç bilgileri gibi fonksiyonlara rahat ulaşım sağlıyor. Yeni gösterge panelinde, hız göstergesi ve devir saati arasında 13,97 santimetre (5,5 inç) renkli ekran, kilometre ve yakıt seviyesi dahil olmak üzere tüm önemli bilgileri bir bakışta gösteriyor. Ayrıca radyo, medya, telefon, yardım sistemleri, araç ayarları ve servis, menüden çağrılabiliyor. Menü seçimi, direksiyondaki dokunmatik kontrol paneli üzerinden yapılıyor.

Sınıfının yeni taşıma devi için, tip onayına bağlı olarak, kanıtlanmış ve verimli 2,0 litre dört silindirli dizel motor OM 654 sunuluyor.

Diğer Yazılar

2018 Mercedes-Benz A-Serisi standartları değiştirecek

Ahmet Armağan

İspanya Grand Prix’sini, Mercedes-AMG Petronas Takımı’nın pilotu Lewis Hamilton kazandı

Ahmet Armağan

Mercedes Vito, Türkiye’de 25 yılı geride bıraktı

Ahmet Armağan