Reklam Bannerı
Otomobilkolik
SEKTÖREL TEKNOLOJİ

Yandex Navigasyon ve Haritalar’a Avrasya Tüneli de eklendi

Yollarda yapılan yenilikler, en güncel yol durumu bilgileriyle sürücülerin trafikte hayatını kolaylaştıran Yandex Navigasyon ve Haritalar’da eş zamanlı olarak yer almaya devam ediyor. Yeni yapılan yolları, köprüleri ve geçitleri hizmete açılır açılmaz sistemine dahil eden Yandex Navigasyon ve Haritalar’a Avrasya Tüneli de eklendi. İstanbul Boğazı’nın iki yakasını denizin altından birbirine bağlayan Avrasya Tüneli, kullanıcılara sunulan rota alternatifleri arasında yer almaya başladı. 

Önceki aylarda hizmete açılan Osmangazi Köprüsü’nü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü açıldıkları ilk gün sistemine dahil eden Yandex Navigasyon ve Haritalar, Avrasya Tüneli’ni de hızlı bir şekilde rotalarına ekledi. Anadolu ve Avrupa yakalarını denizin altından karayolu ile bağlayarak, Kazlıçeşme-Göztepe arasını 100 dakikadan 15 dakikaya indiren Avrasya Tüneli ve tüm bağlantı yolları Yandex Navigasyon ve Haritalar’da yer almaya başladı.

Hem İstanbul’da hem tüm Türkiye’de sürücülerin olmazsa olmaz yardımcısı haline gelen Yandex Navigasyon ve Haritalar, aranan adresleri en kısa yollardan bulmaya ve trafikte geçirilen süreyi azaltmaya devam edecek.

avrasya tüneli açılışı, avrasya tüneli adı, avrasya tüneli ismi, avrasya tüneli güzergahı, avrasya tüneli wow, avrasya tüneli son durum, avrasya tüneli ücret, avrasya tüneli fiyatı, avrasya tüneli açılış tarihi, avrasya tüneli ekşi, avrasya tüneli, avrasya tüneli nerede, avrasya tüneli projesi, avrasya tüneli açılışı saat kaçta, avrasya tüneli açılış saati, avrasya tüneli açıldı mı, avrasya tüneli anadolu yakası, avrasya tüneli açılışı ne zaman, avrasya tüneli açılıyor, avrasya tüneli avrupa çıkışı, avrasya tüneli asya çıkışı, avrasya tüneli özellikleri, avrasya tüneli nedir, avrasya tüneli bitiş tarihi, avrasya tüneli bilgi, avrasya tüneli bitti mi, avrasya tüneli başlangıç tarihi, avrasya tüneli bilgileri, avrasya tüneli başlangıç noktası, avrasya tüneli bağlantıları,

Diğer Yazılar

Koronvirüs, dijital eğlence ve online eğitimi arttırdı

admin

2016 Yılını En İyi Otomobili Fiat Egea

MINI Clubman Türkiye’de Satışa Sunuldu