Volkswagen Golf GTI Clubsport 2015 | Otomobilkolik
FOTO-GALERİ OTOMOBİL Volkswagen

Volkswagen Golf GTI Clubsport 2015

VW Golf GTI Clubsport, görünüm açısından daha sade performans hatchback’lerinden biridir. Wörthersee, Avustralya’dan çıkacak olan Clubsport modelinin, görünüm kadranını birkaç çentik haline getirdiği görülüyor.

Bu model, daha sportif bir zemin efektleri seti, daha keskin bir alt ızgara, ön apronun dış kenarlarında yatay kanatlı bir dizi siyah hava girişi, daha agresif olan tekerlekler, ambarla monte edilen bir spoyler ve daha agresif bir arka difüzör içeriyor.

VW’ye göre, bu bir “üretime yakın konsept otomobil”, bu yüzden muhtemelen çok üst konumda olmayacak.

GTI Clubsport İç Mekan ve Dış Görünüm Özellikleri

Golf GTI Clubsport modelinin henüz kabin teaser görüntüsü yok. Bu yüzden bu gerçekten bir tahmin oyunu. Değişiklikler; daha açık tonlu vurgular, ağır destekli koltuklar, bazı Alcantara ve diğer yarışa hazır bitler içeren biraz daha performans odaklı bir kabin göreceğiz. Ancak, bir rulo kafes veya yarış kemerleri gibi vahşi bir şey aramayın.

Volkswagen, ses sistemi, klima ve diğer gereksiz ağırlık arttırıcı öğeler gibi tipik yaratılmış konforlarının ortadan kaldırılmasına neden olabilecek bu modelle ağırlık azaltmayı da hedefleyebilir.

VW Golf GTI Clubsport Sürüş Deneyimi

2015 Volkswagen Golf GTI standart olarak, 210 beygir gücü ve 2.0 litrelik turbo şarjlı dört silindir kullanıyor. Bu güç, standart bir altı vitesli manuel şanzıman veya ön tekerleklere giderken isteğe bağlı bir DSG çift kavramalı şanzımandan geçiyor.

Şansı, VW’nin kaputun altında yeterince iyi ayrılmasıdır. VW’nin Golf GTI Clubsport’ta bir geniş ve yapışkan lastikler, güncellenmiş amortisörler ve yaylar, azaltılmamış ağırlık, daha büyük frenler ve daha düşük bir sürüş yüksekliği arayın.

Diğer Yazılar

Hyundai IONIQ’e bir ödül de kadınlardan geldi

Ahmet Armağan

Hyundai Genesis G70 New York’ta tanıtılıyor

Ahmet Armağan

Rolls-Royce’un ilk arazi aracı Cullinan geçtiğimiz günlerde tanıtıldı

Ahmet Armağan