Reklam Bannerı
Otomobilkolik
Volkswagen CC Exclusive Seçeneği | Otomobilkolik
KAMPANYA OTOMOBİL Volkswagen

Volkswagen CC Exclusive Seçeneği

Volkswagen CCÖzel standart ekipmanları ve özel fiyatıyla farklılaşan ‘Volkswagen CC Exclusive’, diğer versiyonda opsiyon olan donanım ve teknolojileri standart olarak sunuyor. İki farklı motor seçeneği; 1.4 TSI BMT 160 bg DSG ve 2.0 TDI BMT 177 bg DSG olarak sunulan ‘CC Exclusive’, etkileyici dış tasarımının yanı sıra kaliteli ve şık malzemeler kullanılarak yaratılmış iç mekanıyla öne çıkıyor.

 Volkswagen CC Exclusive’de konfora yönelik sunulan ekipmanlar, sadece önde oturan yolcular için değil, aynı zamanda arkada seyahat eden yolcular da düşünülerek hazırlanmış. CC Exclusive’e mevcut modele ek olarak birçok iç ve dış konfor ve tasarım öğeleri eklenmiş. 18 inç St. Louis alüminyum alaşımlı jantlar, ‘Ebony Ahşap/Fırçanlanmış Alüminyum’ dekorlar, panoramik cam tavan, elektrikli arka cam perdesi, ön çamurluklarda ‘Exclusive’ amblemi, ‘Alcantara/Vienna’ deri döşeme, ısıtmalı ön ve arka koltuk, ısıtmalı ön cam silecek fıskiyeleri, gelişmiş ön aydınlatma sistemi ‘AFS’ ve LED gündüz farlarının dahil olduğu Bi-Xenon Plus Farlar, %65 karartılmış arka ve yan camlar, renkli yol bilgisayarı, elektrikli, ısıtmalı, katlanabilir ve çevresel aydınlatmalı yan aynalar.

Sabit Kur avantajıyla

Volkswagen CC Exclusive benzinli versiyonu 46 bin 300 Euro’dan, dizel versiyonu ise 67 bin 600 Euro’dan başlayan fiyatlarla alınabilir. Aynı zamanda 1 Euro’nun 2,40 TL olarak sabitlendiği kur avantajına da sahip.

 

Diğer Yazılar

Volkswagen Amarok Şubat 2024 kampanyası

Ahmet Armağan

Fiat kârlı bir kampanya sunuyor

admin

Yeni Ford Transit ile ‘park etmek’ artık çocuk oyuncağı

admin