BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
MOTOSİKLET OTOMOBİL

Türkiye’nin İlk Elektrikli Motosikleti “Super Soco”

Yeni nesil lityum iyon pillerden oluşan çift batarya ile 200 km’ye, tek batarya ile de 100 km’ye kadar yol yapabilen Super Soco motosikletleri, Kuralkan Motorlu Araçlar tarafından Türkiye pazarına sunuluyor.  Elektrikli motosikletlerde devrim niteliğindeki yüksek teknoloji ile üretilen “Super Soco’nun”  TS ve TC olmak üzere 2 modeli 22-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Motobike İstanbul Fuarı’nda ilk kez motosiklet tutkunlarıyla buluşacak. 17 inçlik arka tekeri içine entegre edilmiş Bosch marka elektrik motoru ve LG, Panasonic ve Samsung marka yüksek teknolojili bataryalar ile 2400 W güç üreten Super Soco modelleri 15 Mart tarihinden itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

Taşınabilir Bataryasıyla 6 Saatte Evde Şarj İmkanı

 Elektrikli motosikletin bataryası istenildiği takdirde yerinden çıkarılıp ev veya işyerlerinde 6 saatte şarj edilebiliyor. Super Soco’daki BMS Akıllı Pil Yönetimi Sistemi ile yüksek performans ve enerji tasarrufu sağlanırken pil bilgileri de anlık olarak takip de edilebiliyor.

Şık tasarımının yanında güvenlikten de taviz vermeyen Super Soco güvenli ve verimli bir fren imkanı sağlıyor. LED farlar, gece ve gündüz kolaylıkla görünüm sağlıyor. Arka stop lambası 270 derece görüş açısına sahip.  

Sarmal LED Lamba gece Sürüşlerini daha güvenli hale getiriyor. Foto iletken teknolojisi kullanılan LED farlar enerji tüketimini de minimuma indiriyor.

Konfor detayları ile de dikkat çeken Super Coco, uzun sürüşlerde dahi kullanıcıyı yormayan, yüksek gidon açısı ve daha konforlu bir hale getirilen sele ile altın oran oturuş pozisyonu sağlıyor. Retro Stili ve teknolojinin ustalıkla bir araya geldiği klasik hatlara sahip LCD elektronik gösterge paneli, gece ve gündüz kolaylıkla fark edilebiliyor. Standart olarak sunulan arka yolcu tutacağı, artçı yolcu için daha konforlu ve güvenli bir sürüş pozisyonu sağlıyor. Super Soco’da konfor-ekonomi-çevre-teknoloji kavramları bakım ihtiyacı olmayacak şekilde bir bütün halinde sunuluyor.

SUPER SOCO TS MODELİ

Maksimum hız: 65 km/s

Menzil: 160 km (iki bataryayla)

Ağırlık: 78 kg

Maksimum güç: 2400 Watt

Maksimum tork: 120 Nm

Aks aralığı: 1320 mm

Uzunluk: 1889 mm

Genişlik: 702mm

Yükseklik: 1300 mm

Jantlar: 17 inç

Şarj süresi: 6 saat

LED ön, arka farlar ve sinyallar

LCD gösterge ekranı

Bluetooth bağlantı özelliği

 

SUPER SOCO TS MODELİ

Maksimum hız: 65 km/s

Menzil: 160 km (iki bataryayla)

Ağırlık: 84 kg

Maksimum güç: 3000 Watt

Maksimum tork: 150 Nm

Aks aralığı: 1320 mm

Uzunluk: 1929 mm

Genişlik: 710mm

Yükseklik: 1100 mm

Jantlar: 17 inç

Şarj süresi: 6 saat

LED ön, arka farlar ve sinyallar

LCD gösterge ekranı

Bluetooth bağlantı özelliği

Diğer Yazılar

SEAT 70. yılını kutluyor

admin

Renault’nun cirosu 11 milyar 484 milyon avro !

Ahmet Armağan

10 Bin TL peşinatla Doblo, Fiorino ve Pratico fırsatı

admin