BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
KAMPANYA Toyota

Toyota servis kampanyası 2024

Toyota Yetkili Servisleri’nde Toyota servis kampanyası 2024 başladı. 

14 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada tüm modellerde fren balataları, amortisörler, silecekler ve debriyaj setlerinde yüzde 25 indirim uygulanıyor. 

Bununla birlikte 3 yaş ve üzerinde modellerde Toyota Orijinal Motor Yağı ve Yağ Filtresi yüzde 20 indirimli olarak sunulurken, bakım işçiliğinde de yüzde 15 indirim gerçekleştiriliyor. Toyota sahipleri bu avantajlardan yararlanmak için servis randevularını online olarak da alabiliyorlar. 

Toyota Garanti ON ile ücretsiz garanti uzatma 

Yetkili servislerde Toyota’sının periyodik bakımını gerçekleştiren kullanıcılar, bu avantajların yanı sıra Toyota Garanti ON programından da yararlanabiliyorlar. Toyota’sının periyodik bakımını yaptıranlar, 10 yaş/160.000 km’ye kadar olan ve gerekli şartları sağlayan araçları için ücretsiz 1 yıl/15.000 km ya da 1 yıl/10.000 km garanti sistemine dahil olabiliyor. 

Toyota’nın sektöre öncülük yaparak devreye aldığı Toyota Garanti ON programından ikinci el Toyota sahipleri dahil olmak üzere 10 yıl/160 bin kilometreye kadar tüm müşteriler faydalanabiliyor.

Diğer Yazılar

Toyota, hibrit teknolojisinde dikkat çeken bir rekora daha imza attı

Ahmet Armağan

Citroen Temmuz ayı fırsatları

Ahmet Armağan

Toyota Proace City elektrik versiyonuyla karşımızda

Ahmet Armağan