BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
KAMPANYA Toyota

Toyota Kış Bakım Kampanyası

Toyota sahipleri kışa bakımlı ve güvenle “merhaba” diyecekler. 26 Kasımtarihinde başlayıp, 31 Aralık tarihine kadar sürecek geleneksel “Kış Servis Günleri Kampanyası”için Toyota Plazalara gelenler,  2013 ve öncesi tüm Toyota modelleri için, Toyota Forever programı kapsamında yüzde 20’den başlayan işçilik ve yüzde 15’ten başlayan yedek parça indiriminden yararlanabilecekler.

Bu avantajın yanı sıra, araç modeli ve model yılı kısıtlaması olmaksızın tüm Toyota kullanıcılarına; Toyota Forever indirimlerine ilave olarak periyodik bakımlarında 1 litre Toyota Orijinal Motor Yağı hediye edilirken, Toyota Asistanım’da yüzde 40 indirim ve lastik alımlarında 160 TL’ye varan indirim kuponu sunulacak. Hibrit araç sahipleri de uzatılmış akü güvencesine yüzde 10 indirimle sahip olabilecekler. 3 yaş üzerinde ve 7 yaş/160.000km aralığında, 1.6 motor altında Toyota sahiplerinin KDV dahil 600 TL ve üzeri harcamalarında 1 yıllık “Garanti Spesiyal” 242 TL olarak sunulacak.

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini kış bakımı için kendilerine en yakın Toyota Plaza’ya götürmek olacak. Toyota Forever Kart’ı olmayan Toyota’lılar, dijital kartlarını Toyota Plazalarda ücretsiz olarak tanımlatarak avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilecekler.

Diğer Yazılar

Mercedes Mart 2022 Kampanyaları açıklandı

Ahmet Armağan

Citroen’lerde aralık ayına özel sıfır faiz fırsatı

Ahmet Armağan

Mercedes Aralık kampanyası 2023

Ahmet Armağan