BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
KAMPANYA OTOMOBİL Toyota

Toyota Fiyatları Ekim’de De Avantajlı

toyota-yaris-testi

Yenilenen modellerinin de showroomlardaki yerini almasıyla Toyota, Ekim ayında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Toyota Ekim ayı için geçerli olacak kampanyasında yeni araç almak ve aracını takas yapmak isteyenlere özel indirimler uyguluyor. Ekim ayında, çevreci teknolojisiyle dikkat çeken Yaris Hybrid’de 2 bin TL indirim devam ediyor. Marka, özel indirimlerin yanı sıra markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için ekstra 3 bin TL takas indirimi de sunuyor.

Yüksek güvenlik özellikleri ve üstün donanımları ile dikkat çeken Yaris; 44 bin 100 TL’den, Yeni Auris 54 bin 800 TL’den, prestij ve üst düzeyde konfor sunan modeli Yeni Avensis 82 bin 400 TL’den, dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla ise 57 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarının üzerine ekstra 3.000 TL takas indirimi kampanyayı daha da cazip hale getiriyor.

Ekim ayında markanın modellerinden birine sahibi olmak isteyenler, Toyota Finans ile 48 aya kadar uzanan vade seçenekleri sunuyor. Piyasadaki en uygun şartlardaki yüzde 1,27’den başlayan faiz oranlarından yararlanabilecekler. Toyota Finans Sistemi’nin çok cazip avantajlarıyla Toyota’larına hemen kavuşanlar, ödemelerine istedikleri takdirde 2016 yılının Mayıs ayında başlayabilecekler.

Diğer Yazılar

BMW i3 artık daha uzun menzil sunuyor

admin

Şirketlere yakıtta indirim!

Fiat Egea kampanyası. Şimdi al, 6 ay sonra öde

admin