BMW Bannerı
Otomobilkolik
Genel OTOMOBİL

Temmuz ayı bitmeden Mercedes-Benz sahibi olun!

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Temmuz ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, CLA, GLA, C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet, E-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

• Mercedes-Benz E-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %0,99 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor.

• Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet otomobil alımlarında için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 150.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %1,39 faiz oranından yararlanılabiliyor.

• Temmuz ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %1,69 faiz oranı fırsatı sunuluyor.

Lastik Garantisi

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası
2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. Müşteriler, AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası
Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.

Ön Ödemeli Bakım Paketleri & Uzatılmış Garanti’de Me Adapter Hediye!
Ön ödemeli bakım paketi veya uzatılmış garanti satın alan Mercedes-Benz müşterilerine yaklaşık 300 TL değerinde (KDV dâhil) olan Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

Yaz Lastik Kampanyası
Yaz geldi, avantajlı lastik yenileme dönemi başladı! Mercedes-Benz yetkili servislerinde Continental, Goodyear, Michelin otomobil lastikleri %20 indirimli, üstelik 4 adet lastik alan müşterilere Mercedes Me Adapter hediye ediliyor. Ayrıca tüm lastikler dış etkenli hazarlara karşı 24 aya kadar garantili!

Bahar Bakım Kampanyası
Otomobilinizin periyodik bakımlarında müşteriler, Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları’nı tercih ederek, çekilişle Mercedes-Benz B-Serisi kazanma şansını yakalıyor. Üstelik 5 yaş ve üstü Mercedes-Benz sahipleri %30’a varan yedek parça indiriminden de faydalanabiliyor ve müşterilere Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

Gurbetçi Kampanyası
18 Haziran 2018 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında, Türkiye’ye otomobili ile gelen Avrupa’da yaşayan TC vatandaşlarına, bakım ve onarım işlemlerini Türkiye’deki Mercedes-Benz yetkili servislerinde yapmaları durumunda yedek parça veya aksesuar indirimi gibi imkânlar sağlanıyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları
Güvenilir sağlamlık, üstün yük taşıma kapasitesi, 4×4 çekiş sistemi, yüksek sürüş gücü, dışarıdan sert görünüşlü fakat bir o kadar konforlu Mercedes-Benz X-Class’a sahip olmak isteyen müşterilere, 2018 model Mercedes-Benz X-Class Progressive ve Pure model araçlarda, 1.950 TL’ye varan indirimler sunuluyor. Müşteriler tarafından Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler, %1,39 sabit faiz oranı ve 582 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip Sprinter araçlar için 2018 modellerinde14.000 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor. 2018 model Sprinter araç alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih eden müşterilere %1,49 sabit faizli kredi ile aylık 596 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor.
Detaylı bilgi için www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

2.El Hafif Ticari Araç Kampanyaları
Mercedes-Benz Türk’ün 2.El hafif ticari araç markası Used1 altında Temmuz ayında sunulan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 1,65 sabit faizli kredi ve 617 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

mercedes kampanya fiyatları, mercedes kampanya 0 faiz, mercedes 2. el kampanya, mercedes finans kredi hesaplama, mercedes fiyat, mercedes 50. yıl kampanyası, mercedes benz, mercedes temmuz ayı kampanyaları

Diğer Yazılar

İngiltere’den Alfa Romeo Giulia’ya Ödül

Ahmet Armağan

İşte Lenovo oyun bilgisayarları Legion!

admin

Nissan Haziran Ayına Özel Fırsatlar Sunuyor