BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
OTOMOBİL Subaru YENİLİK

Subaru XV Makyajlı Yüzüyle Türkiye’de

Subaru XV, kompakt boyutlar, simetrik sürekli dört çeker özelliği ve dikkat çekici tasarımıyla Crossover segmentinin en beğenilen modellerinden. Model makyajlı yüzüyle Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni bir yüze kavuşan Subaru XV’nin hem iç hem de dış tasarımında belirgin farklılıklar göze çarpıyor. Otomobilde yeni ön ızgara ve ön tampon, elegan bir hava veren kapı çerçevesinde ve sis farlarında bulunan kromaj detaylar, sportif bir görünüm kazandıran genişletilmiş arka spoyler ile ledli yeni arka far grubu dikkat çekiyor. İç mekanda ise yeni jenerasyon parlak siyah iç kaplamalar, yeni tip direksiyon simidi, yeni kumaş döşeme seçeneği ile direksiyon ve koltuklarda turuncu dikişler bulunuyor.

2016-SUBARU_XV3

Simetrik sürekli dört çeker özelliğini 1.6 litrelik motor ve CVT otomatik şanzıman ile birlikte sunuyor. 2016 model yılına ait yeni XV’nin Comfort donanım paketine sahip versiyonu 83.990 TL, Elegance versiyonu 94.990 TL, Premium versiyonu ise 101.990 TL’lik fiyatlarıyla Subaru bayilerinde satışa sunuluyor.

C sınıfı crossover kategorisinde konumlanan, hem arazide hem de şehirde kullanım kolaylığı sunuyor. Subaru XV yenilenen yüzü ile otomobilseverlerin beğenisine sunuldu.

Subaru XV, güvenlik, sağlamlık ve sportiflik gibi markanın köklü geçmişinin en belirgin özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Yeni gövde renkleri, tasarım detayları, konfora vurgu yapan yeni direksiyon ve döşemeleri ile dikkat çekiyor.

2016-SUBARU_XV2

Dinamizmi ifade eden yeni gövde renkleri

Mevcut renklerin dışında “Gökyüzü” ve “Okyanus” mavisi olmak üzere 2 yeni renk seçeneği de eklendi. Makyajlı Subaru XV’de hem iç hem de dış tasarımında belirgin farklılıklar göze çarpıyor. Otomobilde yeni ön ızgara ve ön tampon, elegan bir hava veren kapı çerçevesinde ve sis farlarında bulunan kromaj detayları bulunuyor. Sportif bir görünüm kazandıran genişletilmiş arka spoyler ile ledli yeni arka far grubu aracı daha sportif ve çekici bir forma sokuyor.

Subaru XV ile daha konforlu bir yolculuk

İç mekanda ise yine daha sportif ve elegan bir görünüm sağlıyor. Yeni jenerasyon parlak siyah iç kaplamalar, yeni tip direksiyon simidi, yeni kumaş döşeme seçeneği ile direksiyon ve koltuklarda turuncu dikişler bulunuyor.

Subaru XV, özellikle ailelerin ve doğada açık hava aktivitelerini yapmaktan hoşlananların tercihi. Standart olarak sunulan simetrik sürekli dört çeker özelliği ve 22 cm minimum yerden yüksekliği ile her türlü yol koşulunda keyifli sürüş sunuyor.

Outdoor hobilerinin yoğun şekilde gerçekleştirildiği ABD’de Subaru XV, tüketicilerin en çok tercih ettikleri kompakt SUV’lerden birisi olarak gösteriliyor. Subaru XV böylelikle büyük satış başarısı elde etmiş durumda.

Diğer Yazılar

Audi R8 V10 RWS tutkunlarına özel sadece 999 adet üretilecek

Ahmet Armağan

Toyota elektrikli otomobillerin maliyetini azaltacak

Ahmet Armağan

Garenta sağlık çalışanlarına yüzde 60 indirim sağlıyor

admin