BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
KAMPANYA OTOMOBİL Skoda

Skoda’dan kaçırılmayacak kampanya

Yepyeni ve teknolojik modelleriyle otomotiv dünyasının dinamik markası olan Skoda, “sınırlı bir süre” için, tüm araçlarında kaçırılmayacak indirim fırsatları sunuyor.

Skoda’nın 14 Kasım 2016 tarihine kadar sürecek kampanyasıyla yepyeni bir Fabia, Rapid, Rapid Spaceback, Yeti, Octavia ya da Superb almak isteyenleri, anahtar teslim fiyatına ek olarak 4.000 TL’ye varan indirimlerin yanı sıra uygun koşullarda ve “0” faizli kredi fırsatları bekliyor.

Bu kampanya kapsamında Skoda’nın “Amiral Gemisi” konumundaki yeni Superb modelinin Active, Style ve Prestige versiyonlarında 2.000 TL’lik indirim uygulanıyor. Bununla birlikte Skoda Superb’in 2.0 TDI ve 2.0 TSI motorlu versiyonlarında ise 4.000 TL’lik indirimden yararlanmak mümkün.

Yine aynı kampanya çerçevesinde “markanın kalbi” olan ve yeni ekonomik 1.0 lt benzinli motor versiyonuyla da dikkat çeken Skoda Octavia’nın tüm versiyonları, 2.000 TL’lik indirim avantajına sahip.

Skoda’nın B sınıfındaki iki iddialı modeli olan Rapid ve Rapid Spaceback ise, 14 Kasım’a kadar 2.000 TL’lik avantajla satılıyor. SUV sınıfının iddialı üyesi Skoda Yeti’de 1.000 TL kampanya indirimi uygulanırken, yeni nesil Fabia’da da 1.000 TL’lik avantaj, Skoda tutkunlarını bekleyen fırsatlar arasında.

Bununla birlikte Skoda’nın VDF ile işbirliğiyle sunduğu “0” faizli kredisi de, kampanyanın sunduğu bir başka fırsat. Yüce Auto Skoda, tüm modellerinde geçerli, 6 aylık vadeli 9.000 TL için yüzde “0” faizli kredi imkanı sunuyor.

Bu özel kampanya ile Skoda, üstün modellerine kavuşmak isteyenleri Skoda showroomlarına bekliyor.

Diğer Yazılar

Hyundai ve Cisco ortaklığı, otomobillere yeni nesil bağlantı teknolojisi getirecek

Ahmet Armağan

Renault Kwid: Küçük, elektrikli ve fonksiyonel

Ahmet Armağan

Isuzu’dan D-Max’e özel 2022 kampanyası

Ahmet Armağan