BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
OTOMOBİL SEKTÖREL Skoda

Skoda, en başarılı bayilerini ödüllendirdi

Yetkili Satıcı ve Servis temsilcileri ile düzenli zaman aralıklarında bir araya gelen Skoda, 2016 yılının sektör ve marka adına değerlendirildiği, 2017 yılı toplam pazar ve Skoda için hedef ve görüşlerin paylaşıldığı bayi bilgi toplantısında, 2016 yılının başarılı Yetkili Satıcı ve Servisleri’ne plaket verildi.

2016 yılının En İyi Yetkili Satıcısı Adana – Aykan Otomotiv, aynı zamanda En İyi Satış Sonrası Servis Hizmeti veren bayi oldu. Doğuş Oto Maslak ise 2016 yılında En Fazla Filo ve Perakende Satışı gerçekleştiren bayi olurken, En Fazla Perakende Satışı yapan Ankara – And Otomotiv oldu.

Trabzon – CKR Otomotiv En yüksek il pazar payını alırken, en iyi satış sonrası kalite ödülünü kazandı. En iyi pazarlama performansını ödülünü Adana – Avek Otomotiv elde etti. Satış Sonrası Hizmetler Gelişim Ödülü’nün sahibi ise Erzurum – Yılmaz Yılmazlar Otomotiv oldu. Düzce Yetkili Satıcısı Erkur Otomotiv ise 2016 yılında En İyi Satış hizmet kalite performansını elde etti.

Skoda, Yetkili Satıcıların motivasyonunu artırmak ve müşteri memnuniyetini her geçen gün ileriye taşımak adına, her yıl belirli kriterlerle bayilerini ödüllendirmeye devam edecek.

Diğer Yazılar

Elektrikli MG Cyberster, 2024’te yollarda olacak

Ahmet Armağan

Goodyear EfficientGrip Performance 2 ile daha fazla kilometre yapın

admin

İkinci el otomobiller %15 ucuzladı

Ahmet Armağan