KİRALAMA OTOMOBİL

Şirketlere Online Araç Kiralama Kolaylığı

2012 yılında LeasePlan tarafından Türkiye’nin ilk online filo kiralama sitesi olarak kurulan ve o günden beri müşteri talep ve ihtiyaçlarına göre sürekli güncellenen tiklakirala.com, şimdi de daha kullanıcı dostu bir deneyim ve yeni yüzüyle hizmet veriyor.

Özellikle operasyonel kiralama işlemini neredeyse saniyelere indiren hızlı yapısı, şirket ihtiyacına göre arama kriterleri, avantajlı ve şeffaf fiyatları ile sektörde öncü konumda olan tiklakirala.com, yeni sürümünde ikinci el kiralama bölümünü güçlendirdi.

Böylece, Tıkla Kirala’da düşük kilometreli, kaliteli ve teslime hazır ikinci el araçlara ait tüm bilgilere artık saniyeler içerisinde erişilebiliyor.

LeasePlan Türkiye’nin filosundan dönen, kiralanmaya hazır ikinci el araçların yer aldığı “İkinci El Araç Kiralama” bölümünde, araçlarla ilgili kira bilgisi de şeffaf bir şekilde sunuluyor.

Araç ihtiyacı olan şirketler, Tıkla Kirala’ya üye olarak ister sıfır ister ikinci el şirket aracını dakikalar içinde kiralıyor ve araçlarının teslimatına kadar olan tüm süreci online takip edebiliyorlar.

Kullanıcılar ayrıca, ihtiyaçlarına uygun farklı ödeme planları arasından da seçim yapabiliyor. 

Diğer Yazılar

Peugeot elektrikli spor otomobil ürün gamı geliştiriyor

Ahmet Armağan

Porsche Taycan : Tamamen elektrikli!

Ahmet Armağan

Renault’da Ağustos ayında hurdaya ek indirim ve sıfır faiz

Ahmet Armağan