BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Genel KAMPANYA OTOMOBİL Seat

Seat Avantajlı Mart Ayı Kampanyası

SEAT, Ibiza modellerinde Mart ayına özel avantajlı fiyat uygulamasını devreye aldı. Ibiza’lar genç ve dinamik tasarımı, verimli motor seçenekleri ve geliştirilmiş konfor öğeleri ile donatıldı. 39 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor.

SEAT, yenilikçi teknolojileri, kişisel donanım seçenekleri, ek güvenlik sistemleri, yeni bağlantı ve bilgi-eğlence sistemleriyle donatıldı. Ibiza modellerinde Mart ayına özel avantajlı fiyat uygulamasını devreye aldı.

Seat Ibiza Modellerinde 39 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar

Mart ayına özel sunulan avantajlı fiyat uygulamasında, Reference donanım seviyesinde ki Ibiza 1.0 75 HP versiyonu 39 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor. Reference donanımda; Yokuş Kalkış Desteği, Hız Sabitleme Fonksiyonu, Yorgunluk Tespit Sistemi, Gündüz Sürüş Farı ve ön hava yastıklarının standart olarak sunuluyor. İsteğe bağlı olarak kış paketi, alüminyum alaşımlı jantlar ve 5″ dokunmatik renkli ekrana sahip Bluetooth® özellikleri de eklenebiliyor.

Seat ailesinin en ekonomik üyesinde de cazip fiyat

Tamamen yeni geliştirilen 1.0 litre hacme sahip üç silindirli, 110 HP güç üreten benzinli motoruyla hem ekonomik hem de 200 Nm’lik tork değeriyle performansından ödün vermiyor. Seat Ibiza 1.0 lt EcoTSI DSG’de de Mart ayına özel avantajlı fiyatlar sunuluyor. Model, Start & Stop özelliği ile olağanüstü bir verimlilik sağlıyor. 100 km’de ortalama 4,4 lt’lik yakıt tüketimi ve km’de 102 gr’lık CO2 salınımı değerleriyle dikkat çekiyor. Style donanım seviyesinde sunulan 5 kapı Ibiza 1.0 lt EcoTSI 110 hp DSG S&S, 53 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatla alınabiliyor.

Tam bir aile aracı Ibiza ST

SEAT Ibiza ailesinin ergonomik tasarımı, geniş ve konforlu iç mekanıyla öne çıkan üyesi Ibiza ST de kampanya süresince avantajlı fiyatlarla sunuluyor. 90 HP güce sahip 1.2 TSI motoruna sahip olan bu aile aracı 48 bin 200 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor.

Diğer Yazılar

Mercedes Temmuz 2022 kampanyası

Ahmet Armağan

Kumanda ile kontrol edilen NISSAN GT-R, 211km/s hıza ulaştı (video)

Ahmet Armağan

Skoda çarpışma testi laboratuvarını devreye aldı

admin