Renault'un Yeni Pick-up'ı Alaskan Konsept | Otomobilkolik
KONSEPT OTOMOBİL Renault

Renault’un Yeni Pick-up’ı Alaskan Konsept

renault-alaskan-2-1

Renault, Duster Oroch’un ardından ALASKAN Konsept’i gün yüzüne çıkarıyor. ALASKAN Konsept, sürekli büyüyen pick-up pazarında yeni müşteriler kazanmaya yönelik büyük bir adımı ifade ediyor. Pick-up’lar küresel hafif ticari satışlarının üçte birinden fazlasına denk geliyor ve Renault’un ürün gamında yepyeni bir sayfa açıyor.

ALASKAN Konsept küresel çapta etki yaratacak olan gelecek modelin yolunu açıyor. Bir ton taşıma kapasitesini hem ticari hem de bireysel müşterilerin gereksinimlerini karşılayacak modern ve atletik tasarımla birleştiriyor. ALASKAN Konsept’in statü sahibi ve sağlam tasarımı pick-up segmentinden beklenen estetik unsurlar ile kusursuz biçimde bir araya getirilirken Renault markasının tasarım kodlarına sadık kalınmış. İddialı ve statü sahibi ALASKAN Konsept’in boyutları güçlü bir duruş sunuyor.

Hem sağlam hem de atletik tasarımı 21 inçlik jantlarla tamamlanıyor. Sağlamlık ve kaslı görünümü vurgulayan dört bölümlü kaput ve daha büyük ve çarpıcı logo ise Renault‘nun yeni kimliğinin vurucu bir parçası. Bommerang” farlar ve Tam-LED aydınlatmalar çarpıcı tasarım öğelerinin örnekleri olarak karşımıza çıkıyor. Twin (çift) turbo teknolojisine bir motora sahip olan ALASKAN’ın seri üretim versiyonu da benzer bir görünümle karşımıza çıkacak.

.

Diğer Yazılar

Önden motorlu Yeni Ferrari Roma 620 beygir gücünde

admin

Skoda şimdi de scooter üretti

Ahmet Armağan

Hyundai 2020 CES Fuarı’nda uçan araçlarını tanıttı

admin