Renault Kadjar, Haziran'dan İtibaren 69 Bin 500 TL Fiyatla | Otomobilkolik
Genel OTOMOBİL Renault SEKTÖREL

Renault Kadjar, Haziran’dan İtibaren 69 Bin 500 TL Fiyatla

CHR3044Renault’nun C segmentindeki ilk Crossover’ı Kadjar cesur ve güçlü tasarımı, dinamik çizgileri, yenilikçi teknolojileri ve prestij simgesi detayları ile segmentinde kalıplaşmış düşünceleri sarsmayı hedefliyor. 

Renault Kadjar, SUV, Sport Tourer ve Sedan otomobillerin en iyi özelliklerini arazi ve şehir içi kullanımı için bir araya getiriyor. İyileştirilmiş yol tutuşu sayesinde tüm yol koşullarına uygun bir Crossover olan Kadjar, 200 mm’lik cömert yerden yükseklik mesafesi sunuyor. 472 lt ile sınıfının en büyükleri arasında yer alan geniş bagaj hacmine sahip.
Kadjar 1.5 Energy dCi EDC otomatik vites seçeneği ile rakipleri arasında öne çıkıyor. 4×2 veya 4×4 versiyonları ile sunulan Kadjar, Energy serisi EDC ve düz vites motorlarla donatıldı.

CHR3045Kadjar, iki dizel (Energy dCi 110 ve dCi 130) ve bir benzinli (Energy TCe 130) olmak üzere üç farklı motor seçeneği ile pazara sunuluyor. 110 bg gücündeki dCi motoru ile sadece 99g CO /km1 emisyon değerine ve 3,8 lt / 100 km yakıt tüketimine sahip KADJAR son derece tutumlu bir crossover olarak dikkat çekiyor. Kadjar’ R-Link 2 sayesinde kişiselleştirilebilir ve internete bağlantı imkanı veren multimedya sistemi ile donatıldı. Kadjar, Renault’da ilk kez kullanılan yepyeni teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Kendi kendine park etmeye yarayan “Eller Serbest Park Sistemi”, öndeki araca çarpma riskinde frenlerin otomatik devreye girmesini sağlayan “Aktif Acil Fren Destek Sistemi (AEBS)”, park manevralarında sürücüyü uyaran “360° park destek sistemi” …

Renault-Nissan İttifakı’nın CMF C/D platformu üzerinde yükselen Kadjar, İttifak’ın crossover segmentindeki uzmanlığını yansıtıyor. KADJAR, kaliteli üretim için gereken tüm becerileri bünyesinde barındıran ve her açıdan yenilenen Palencia tesisinde üretiliyor.  Kadjar, Türkiye pazarında Touch ve Icon olarak 2 farklı ekipman seviyesi ile satışa sunuluyor.
 Kadjar Haziran ayında Türkiye’de 69.500TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor olacak.

CHR3039

Diğer Yazılar

Peugeot’dan “Şimdi al, Temmuz’da ödemeye başla.” kampanyası

admin

Mitsubishi L200’de, Aralık ayına özel 10 bin TL’ye varan indirimler

Ahmet Armağan

İşte sınıfında en çok satılan Toyota modelleri

admin