Land Rover OTOMOBİL YENİLİK

Range Rover Velar Türkiye’de… İşte fiyatı

Range Rover Velar, devrim niteliğindeki tasarımı ve üstün teknolojisi ile  1 Ağustos’tan itibaren Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

Mart 2017’de dünya lansmanı yapılan ve o günden bu yana merakla beklenen Yeni Range Rover Velar, 139.900 €’dan başlayan fiyatıyla Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcıları’nda yerini aldı.

Türkiye’de 180 ve 240 beygir seçeneklerine sahip 2.0 litre Ingenium Dizel motorla sunulan Yeni Range Rover Velar’ın, hafif, sert, yoğun alüminyum içeren gövdesi, öncü süspansiyon teknolojileri ile her arazide yol almak için mükemmel bir temel oluşturuyor. Velar’ın akıllı, verimli, tork kuvvetini talebe uygun olarak aktaran dört çeker sistemi, olağanüstü bir sürüş kalitesi ve dengenin yanı sıra her türlü zemine uygun bir performans ve çeviklik sunuyor.

Çarpıcı oranları, kesintisiz tasarım çizgisini vurgulayan gizli kapı kolları, sadelik felsefesi üzerine kurulu şık detaylarıyla Yeni Range Rover Velar, etkileyici, öne çıkan bir tasarımdır.

550 metreye kadar gün ışığında aydınlatma sağlayan Matrix Laser Led Farları ve Yüksek Çözünürlüklü Çift Dokunmatik Ekranı ile Yeni Velar, üstün teknolojik özellikleri ile rakiplerinden ayrışıyor.

Diğer Yazılar

Porsche Cayman GT4 Clubsport L.A Auto Show’da

2020 yılında Mercedes E-Serisi Coupe ve Cabriolet satışa sunuldu

admin

Min Cooper S Clubman Modelini İlk Kez İsveç’te Kullandık