Land Rover OTOMOBİL

Range Rover Velar “2018 Yılının En İyi Tasarımına Sahip Otomobili” seçildi

Dünyanın birçok ülkesindeki otomotiv gazetecilerinin bağlı olduğu “World Car Award” tarafından “Yılın En İyi Tasarımına Sahip Otomobili” ödülü bu yıl Range Rover Velar’a verildi.

Range Rover ailesine ışıltı, modern görünüm ve şıklık getiren Velar, tasarım mükemmelliği ve bütünsel mühendisliğin benzersiz bir kombinasyonunu sunuyor.

Range Rover Velar olağanüstü bir SUV. Modern görünümü, göz alıcı tasarım, yenilikçi Touch Pro Duo haber/eğlence teknolojisi ve sürdürülebilirliğe odaklanan bir yaklaşımla bir araya getiriyor. F-TYPE, Evoque, F-PACE ve şimdi de Range Rover Velar “Yılın En İyi Tasarımına Sahip Otomobili” ödülünü kazanarak, üstünlüğünü kanıtlıyor. Bundan büyük onur duyuyorum ve duydukları güven ile Land Rover ekibini bu benzersiz yolda ilerlemeye teşvik ettikleri için jüri üyelerine teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Aynı zamanda tutkulu çalışma ve bağlılık sergileyerek olağanüstü çözümler ortaya koymak üzere sınırları zorlayan Velar ekibimize de teşekkür ediyorum” dedi.

Range Rover Velar, 24 ülkeden önde gelen 82 otomotiv yazarından oluşan World Car Awards jürisi tarafından yapılan oylamada,  Volvo XC60 ve Lexus LC 500’ü geride bırakarak, “Yılın En İyi Tasarımına Sahip Otomobili” ödülünün sahibi oldu.

Range Rover Velar, 2018 yılında 180 bg dizel, 240 bg dizel, 250 bg benzinli ve 300 bg benzinli olmak üzere dört ayrı motor seçeneği ile Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda satışa sunuluyor.

Diğer Yazılar

Nissan yıl sonu ÖTV fırsatları

Hyundai i20’ye yepyeni bir donanım seviyesi eklendi

Ahmet Armağan

Subaru Global Platformu İle Yeni Bir Çağa Başlıyor