SEKTÖREL

Moov Garenta ile İSPARK noktalarından artık ücretsiz faydalanın

Türkiye’nin yenilikçi araç kiralama markası Garenta’nın dakikalık araç kiralama servisi MOOV by Garenta, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

MOOV by Garenta’dan araç kiralayanlar, kampanya süresince İstanbul’daki tüm İSPARK noktalarında herhangi bir otopark ücreti ödemeyecek.

MOOV, 2018 yılının Eylül ayında hizmet vermeye başladı, günde ortalama 4 bin 500, bugüne kadar ise yaklaşık 1 milyona yakın kiralama gerçekleştirdi.

Kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda hizmetini geliştirmeye devam ediyor. İSPARK ile anlaşma sağlayan MOOV by Garenta, oluşturulan kampanya kapsamında kullanıcılarına İSPARK noktalarında ücretsiz otopark imkânı sağlıyor.

Zahmetsizce park edin

İSPARK hizmetinden yararlanmak isteyen MOOV by Garenta kullanıcıları, kampanya süresince açık veya katlı İSPARK otopark noktalarından taşıt tanıma sistemiyle otomatik olarak, yol kenarındaki İSPARK noktalarından ise görevliye MOOV by Garenta aracı olduğunu söyleyerek hiçbir ücret ödemeden yararlanabiliyor. İSPARK noktalarından araç kiralama yapanlar ise, yine herhangi bir ödeme yapmadan kiralamalarını başlatabiliyor.

Moov by Garenta ile İSPARK ücretsiz

İstanbul’un çok geniş bir bölgesinde 1.600 araçla hizmet veren MOOV by Garenta’da, 15’er dakikalık periyotlar halinde 5 km’lik yakıt ve sigorta dâhil olarak kiralama imkânı sunuluyor ve 9,5 TL’den başlayan fiyatlarla araç kiralanabiliyor.

Diğer Yazılar

‘Yılın Motoru’ ödülünü 2018’de de bakın yine kim kazandı?

Ahmet Armağan

Borusan Oto Vadi İstanbul’da açıldı

Ahmet Armağan

Hyundai Tucson Ağustos’ta Türkiye’de