SEKTÖREL

MG’den Beymen VIP transfer ayrıcalığı

MG, Türkiye’nin gözde turizm merkezlerinden Bodrum’da tüm Beymen mağazalarına VIP transfer ayrıcalığı sunuyor. Eylül 2022’ye kadar Beymen Privé hattını arayarak rezervasyon yapan Beymen müşterileri, Bodrum’da dilediği yerden Beymen mağazalarına ve mağazalardan diledikleri lokasyona MG E-HS modeliyle VIP transfer ayrıcalığına sahip olabiliyor. MG’nin şarj edilebilir hibrit modeli E-HS’in elektrikli modda sürüş imkânı sunması sayesinde MG-Beymen iş birliği Bodrum sokaklarında, sessiz, emisyonsuz transfere de öncülük ediyor.

Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen dünyaca ünlü otomobil üreticisi MG, Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından olan Beymen ile ortak çalışmaya imza attı. Haziran ayından bu yana devam eden iş birliği kapsamında, Beymen müşterileri yaz ayları boyunca Bodrum’da MG markası ile VIP transfer ayrıcalığından yararlanabiliyorlar.

Her noktadan Beymen’e MG ile VIP ulaşım

Gözde tatil kenti Bodrum’un her noktasından Beymen mağazalarına kullanılabilecek bu VIP transfer hizmetinden yararlanacak müşteriler, MG’nin kusursuz tasarıma sahip, çevreci özellikleriyle ve sunduğu üst seviye konforu ile dikkat çeken modeli MG E-HS modeli ile de tanışma imkânına sahip oluyorlar. Eylül 2022’ye kadar sürecek bu iş birliği kapsamında MG E-HS modeli Bodrum ilçesinin her sokağını gezecek ve Beymen müşterilerinin konforlu ve özel bir transfer süresi geçirmesini sağlayacak.

Diğer Yazılar

Egea dizel otomatik bayilerde

Brisa’nın Dijital Lastik Asistanı ile lastik ebadını okuma derdi son buluyor

Ahmet Armağan

İkinci elde en çok hangi modeller satılıyor? 2020

admin