Kia YENİLİK

Kia XCeed kaç para? Satışa sunulan yeni modelin işte tüm detayları…

KIA, C segmentindeki gücünü Yeni XCeed ile göstermeye devam ediyor. XCeed, KIA’nın Frankfurt’taki tasarım merkezinde geliştirilmiş. Slovakya’daki üretim tesislerinde Avrupalı sürücüler için üretilen Yeni XCeed, SUV konforunu hatchback sportifliği ve sürüş özellikleriyle buluşturuyor. 

Sportif yapısı ve üst düzey konforuyla benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Yeni XCeed, geleneksel bir hatchback otomobile kıyasla daha fazla görüş açısı ve yola hakim bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Gelişmiş güvenlik önlemleri, bağlantı özellikleri ve teknoloji çözümleriyle Yeni XCeed, şehirli kompakt SUV sınıfının en teknolojik otomobili olarak öne çıkıyor. 

En yüksek donanım özellikleriyle tek paket olarak satışa sunulan Yeni XCeed, 248 bin 900TL’lik satış fiyatıyla KIA yetkili satış noktalarında meraklılarını bekliyor

Hatchback bir araç ile SUV’un öne çıkan yönlerini birleştiriyor. KIA XCeed, güçlü turbo beslemeli modern motoru ve 7 ileri çift kavramalı otomatik şanzımanıyla sınıfının en verimli otomobillerinden biri.

Şehirli ve sportif bir SUV 

Dikkat çekici tarzı ve modern tasarımıyla Yeni XCeed, geleneksel SUV’lara modern bir alternatif oluşturuyor. Ceed ailesine katılan Yeni XCeed, tasarımı ve çizgileriyle kompakt ailenin SUV ihtiyacına da cevap veriyor.

Beş kapılı hatchback Ceed ile kıyaslandığında 26mm artışla 1.826mm genişliğe ve 44mm daha yüksek bir yapıya kavuşmuş. Çamurluk kaplamaları ve gümüş renkli detaylarıyla SUV hissini destekliyor. 

Tüm KIA modellerinin fiyatlarına ulaşmak için tıklayın

Yeni XCeed; 12,3 inç büyüklüğündeki dijital gösterge paneli, 10.25 inçlik yüksek çözünürlüklü multimedya ekranına sahip. Apple Car Play ve Android Auto uyumlu teknolojisiyle sınıfının üstünde imkanlar sunuyor.

10.25 inçlik yüksek çözünürlüklü multimedya ekranı

Yeni KIA XCeed, diğer Ceed modellerinden farklılaşarak kendine özgü süspansiyon ayarı ve mimarisi ile sürücülere benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. XCeed yerden yüksek yapısına rağmen; özel süspansiyon ayarı, daha kompakt dış boyutlarıyla öne çıkıyor.

SUV ailesine göre çok daha dinamik ve sportif bir sürüş tarzı sunuyor.

Türkiye’ye ilk etapta 136 beygir gücündeki 1.6 litre dizel motorla geliyor.

100km’de yalnızca 4,4lt yakıt tüketimiyle sınıfında öne çıkıyor.

Yeni XCeed, 248 bin 900TL’lik satış fiyatıyla KIA yetkili satış noktalarında meraklılarını bekliyor.

Diğer Yazılar

Yeni 2016 SsangYong Korando Modeli

En Yeni Model Ailesi Porsche Macan Türkiye’de

Audi performans ürünleriyle TT ve R8 sıradışı bir görünüme bürünecek

Ahmet Armağan