BMW Bannerı
Otomobilkolik
Hyundai YENİLİK

Hyundai i20 Limited Edition ile yeni bir donanıma kavuştu

Hyundai i20 modeli, Türkiye’de en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bu başarılı model, mevcut donanım seviyelerine bir yenisini daha ekleyerek tüketicilere yeni bir seçenek sunuyor: Style Limited Edition.

Hyundai i20 Style Limited Edition, sportif ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor. Zarif ve sportif tasarımıyla öne çıkan bu versiyon, iç ve dış mekanda orantı, mimari, stil ve teknolojiyi başarılı bir şekilde bir araya getiriyor. Yenilenmiş ön ve arka tamponlar, aracın görünümüne modern bir hava katarken, sadece kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle sunulan özel versiyon, estetik açıdan da beklentileri karşılıyor. Ayrıca, piano siyahı tavan rengi ve 17 inçlik jantlar gibi detaylar, aracın sportif karakterini güçlendiriyor.

Hyundai i20 Style Limited Edition, 1.4 litrelik benzinli motorla sunuluyor ve bu özel versiyonun kampanyalı satış fiyatı ise 1.105.000 TL olarak belirlenmiş durumda.

Bu özel versiyon, i20’nin geniş donanım seçenekleri arasında yer alarak tüketicilere daha fazla seçenek sunuyor. Sportif görünümü ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken Hyundai i20 Style Limited Edition, müşterilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Diğer Yazılar

Tam elektrikli Hyundai KONA Türkiye! İşte fiyatlar…

Ahmet Armağan

BMW M Sürüş Günleri İstanbul Park’ta yapıldı

Ahmet Armağan

Hyundai 2030 yılına kadar ilk üç elektrikli araç üreticisinden biri olmayı hedefliyor

Ahmet Armağan