Honda KAMPANYA MOTOSİKLET

Honda’dan her koşulda çalışmaya devam edenlere destek kampanyası

Honda, Dünya Sağlık Örgütü tarafından uluslararası pandemi olarak kabul edilen Coronavirüs salgınında servis hizmetini devam ettiren işletmeler ve kişiler için özel bir destek kampanyası başlattı. Honda’nın Scooter segmentindeki seçili modellerinde ödeme 3 ay sonra başlayacak. 

Honda, Scooter segmentinde yer alan motosiklet modellerinde Coronavirüs salgını döneminde özellikle servis hizmetini kesmeyen işletme sahipleri için yeni bir destek kampanyası başlattı. İşletme sahipleri haricinde bireysel müşterilerin de faydalanabileceği Nisan ayına özel olarak başlatılan kampanya kapsamında 3 ay erteleme imkanı sunularak ödemelerin Temmuz 2020 tarihinde başlatılması sağlanıyor.  

Özellikle gıda ve perakende sektöründe hizmet veren işletmecilerin yararlanabileceği destek kampanyasında, Honda’nın Scooter segmentindeki Spacy Alpha, Activa S ve PCX 125 modelleri için 15 bin TL’ye varan kredi kullanımına yüzde 0,66’dan başlayan faiz oranı ile ödemesi 3 ay sonra başlayacak 24 aya kadar taksit seçeneği sunuluyor.  

Diğer Yazılar

Skoda Avantajlı Yaz Fırsatları Sunuyor

Honda NSX, Honda CBR 1000 RR’a karşı

Ahmet Armağan

Renault’dan 36 bin TL peşinat ve 1.500 TL’den başlayan taksit fırsatı

Ahmet Armağan