BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Honda KAMPANYA

Honda CR-V’de Bir Yıl Sonra Ödeme Fırsatı

Yenilenen CR-V 4X4 dizel otomatik modeline özel satış kampanyası gerçekleştiren Honda, kredi kullanan müşterilerine ilk taksitlerini 1 yıl sonra ödeme fırsatı sunuyor. 59 bin 980 TL’den başlayan fiyata sahip Honda Civic Sedan modelindeyse şimdi al, Ekim 2016’da öde kampanyası bulunuyor.

Nisan ayına özel hazırlanan satış kampanyası ile Honda’nın CR-V ve Civic Sedan modellerinde kredili alımlarda taksit öteleme fırsatı sunuluyor. 4X4 dizel otomatik CR-V modeli, Dünyanın en iyi güç-tüketim oranlı motor-şanzıman kombinasyonuna sahip. 30 Nisan tarihine kadar kredi kullanarak alan müşteriler, arzu ederlerse taksit ödemelerine 1 yıl sonra başlayabiliyorlar. CR-V dizel otomatik modeli 111 bin 370 TL’den başlayan fiyata sahip. 36 ay vadeli 60 bin TL kredi kullanımında yüzde 1,32’lik faiz oranı uygulanıyor. Honda Civic Sedan 59 bin 980 TL’den başlayan fiyata sahip. Nisan ayı kampanyasında ise kredi kullanan müşteriler isterlerse ödemeye Ekim 2016’da başlayabiliyorlar. 18 ay vadeli 30 bin TL kredi kullanımında yüzde 1,16’lık faiz uygulanıyor.

Honda CR-V’de iki motor ve 5 donanım seçeneği

1.6 litrelik dizel motoru 160 HP güç üreten CR-V dizel otomatik vergi avantajı sağlıyor. Türkiye pazarına iki motor seçeneği ve 5 donanım versiyonuyla satılıyor. Honda CR-V, tüm donanım versiyonlarında pratik bagaj kullanım özelliği sunuyor. Başlangıç paketi olan Dream versiyonunda otomatik yıkama tertibatlı LED farlar var. 17 inçlik alaşım jantlar, karbon görünümlü ön konsol, ısıtmalı ön koltuklar, start-stop sistemi, bluetooth telefon kiti, renkli TFT LCD bilgi ekranı, tek dokunuşla 60:40 oranında katlanan arka koltuklar bulunuyor. Çift bölgeli klima gibi donanımların yanı sıra Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), ABS, Acil Durum Fren Desteği (Brake Assist), Lastik Basınç Uyarı Sistemi (DWS) ve fazlası standart olarak yer alıyor.

Dream, Premium ve Elegance versiyonlarının tamamını 1.6 i-DTEC 120 HP 6 ileri manuel vites ve 1.6lt i-DTEC 160 HP 9 ileri otomatik vitesli motor seçenekleri sunuluyor. Executive ve Executive+ donanım versiyonları 1.6 i-DTEC 160 HP ve 9 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. 160 HP’lik dizel seçeneklerinde dört tekerlekten çekiş sistemi de standart olarak bulunuyor.

Honda’nın Civic modelinde güvenlik ve konfor standart

Dream’den başlayarak tüm donanımlarında HFT (Bluetooth araç kiti), Renkli TFT LCD bilgi ekranı (i-MID) gibi özellikleri bulunuyor. Sürücü, yolcu, yan ve perde havayastıkları, Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), Lastik Basınç İkaz Sistemi (DWS) ve Yokuşta Kalkış Desteği (HSA) gibi güvenlik özellikleri de standart olarak sunuluyor. Ayrıca Elegance, Black Edition ve Executive donanımlarında Elektrikli açılır cam tavan (Sunroof), ısıtmalı koltuk ve xenon farlar standart olarak yer alıyor.

Diğer Yazılar

Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda Ocak Ayına özel fırsatlar

Ahmet Armağan

Honda Motosiklet Türkiye ‘Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Marka’ ödülünü aldı

admin

Mercedes Temmuz Ayı Fırsatları Sunuyor