BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
SEKTÖREL Toyota

Hem station hem de hibrit!

Toyota, Türkiye’deki hibrit ürün gamını Auris Touring Sports Hybrid ile genişletti. Hibrit teknolojisinin öncüsü olan ve Türkiye’yi bu teknoloji ile tanıştıran ilk marka Toyota’nın station wagon modeli Auris Touring Sports Hybrid, ÖTV teşviği ile birlikte 118.350 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu.

Konforlu ve keyifli bir sürüş sunan Auris Touring Sports Hybrid, 99 bg’lik 1.8 litre benzinli motor ve 82 bg güç üreten elektrikli motoru bir arada bulunduruyor. Kombine olarak 136 beygir güce sahip olan Auris Touring Sports Hybrid’in, sadece 4.1 lt/100 km yakıt tüketimi ortalaması bulunuyor. Dışardan şarj gerektirmeyen ve priz kullanılmayan teknolojiye sahip olan Auris Touring Sports Hybrid, yüksek sürüş keyfi, sessizliği ve teknolojisi ile üstün Toyota DNA’sını vurguluyor.

Hibrit ailesinin en yeni ve dinamik üyelerinden biri olan Auris Touring Sports Hybrid, Türkiye’de Advance Skypack ve Premium olmak üzere iki farklı donanım seçeneğiyle sunuluyor. Auris Touring Sports Hybrid’de standart olarak sunulan “skypack” özelliği, joystick tasarımlı vites kolu ve geniş bagaj hacmiyle hem donanım hem de teknolojisiyle benzerlerinden bir adım öne çıkıyor.

Diğer Yazılar

Brisa’dan Aksaray Fabrikası’na 34 milyon dolarlık kapasite artışı yatırımı

Ahmet Armağan

Delphi Yeni Arıza Teşhis Cihazı BlueTech VCI Modelini Tanıttı

Ahmet Armağan

Volvo, Cenevre Otomobil Fuarı’na katılmayacağını açıkladı

Ahmet Armağan