BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Ford KAMPANYA

Ford Müşterilerine “Her Şey Dahil Finans Paketi”

ford-finans2

Ford, devreye aldığı “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile bir çok fırsat sunuyor. Yeni bir Ford modelinin yanında ihtiyaç duyulabilecek tamamlayıcı hizmetleri de kredilendirerek müşterilerine çözüm ortağı oluyor. “Her Şey Dahil Finans Paketi”, müşterilerine, satın alacakları markanın modeliyle birlikte FKasko sunuyor. Güvence Paketi gibi hizmet ve aksesuarları 48 aya varan vadelerle avantajlı geri ödeme fırsatları da sunuyor.

Marka, müşterilerine araç kredisine ek olarak bir fırsat daha sunuyor. Hasar durumlarında Yetkili Servisleri’nde uzman personel tarafından orijinal parçalarla onarım sağlayan dilerse 3 yıllık seçebileceği FKasko’yu, aracın garanti süresinin bitiminde devreye giren ve olası masraflara karşı bütçenizi koruyan Güvence Paketi’ni, aracı daha şık ve fonksiyonel kılacak aksesuarları da araç kredisine dahil edip, 48 aya kadar kredilendirebilecekler.

Ford Otosan’ın sunduğu destekli kredi kampanyası ile bir Focus’a, yanında seçecekleri 3 yıllık FKasko’ya 36 ay vadeyle aylık ödemelerde sadece 159TL* fark ödeyerek sahip olabilecek. 3 yıl boyunca bir daha kasko masrafını düşünmeyecekler. Üstelik lansmana özel olarak, Mayıs ayı boyunca herhangi bir markanın modelini alımında Her Şey Dahil Finans Paketi ile kredi kullanan ve FKasko satın alan bir Ford müşterisi, +1 yıllık Güvence paketine ücretsiz sahip olabilecek. Detaylı bilgi Yetkili Satıcıları’nda ve internet sitesinde.

Diğer Yazılar

Skoda Ekim ayına özel avantajlar sunuyor

Porsche Macan sahibi olmanın tam zamanı!

Ahmet Armağan

Opel’den Haziran’da Sıfır Faizli Kredi ve Nakit Alımda İndirim İmkânları

Ahmet Armağan